Ripple (XRP)’da Tanıdık Bir Model Oluşuyor! İşte Detaylar

1.476

Daha önce 2021 yılının şubat ve temmuz aylarında oluşan Death Cross’lar Ripple (XRP) fiyatının yükselişinin önünü açtı. Temmuz ayında XRP yüzde 141’lik bir artış yaşadı. XRP grafiği şu sıralar tanıdık bir model oluşturuyor. Grafik, trader’lar ve analistler tarafından tanımlanan tanıdık bir model oluşturduğundan, ocak ayı olayları XRP fiyatını işaret ediyor.

Yeniden oluşan Death Cross modeli, Ripple (XRP)’da yeniden bir yükseliş olabileceğini düşündürüyor

Popüler kripto para birimi Ripple (XRP), geçtiğimiz yıl 10 Kasım’da 1,34 dolara ulaştıktan kısa bir süre sonra üçgen aralığına girdi. Altcoin, 2021’in kapanışına doğru bir toparlanma kaydetmesine rağmen 23 Aralık’ın zirvesi olan 1,01 doların üzerinde kararlı bir şekilde kapanamadı. Analistlere göre üçgen oluşumunun üzerinde bir yükselişin kırılması, sekizinci en büyük kripto para birimini 1,10 dolar seviyesinin üzerine göndererek yüzde 18’lik bir artış sağlayabilir.

Piyasa uzmanlarına göre XRP daha sonra 1.41 doların yeniden test edilmesine doğru gidebilir. Alternatif olarak, boğalar teslim olursa, 0,76 dolar seviyesi acil destek olmaya devam ediyor. Bunun dışında, çoğu uzmanın ayı piyasası göstergesi olarak gördüğü bir uyarı olan MA 50’nin MA 200’ün altında kesişmesiyle popüler altcoin projesi XRP grafiğinde tanıdık bir model ortaya çıktı.

XRP-SEC davasındaki son gelişmeler neler olacak?

“Death Cross” olarak bilinen model kripto para birimlerinin grafiklerinde gecikmeli bir gösterge olarak kabul edilir. Çünkü çoğu zaman geçiş gerçekleştiğinde piyasa aşırı satılır. Bununla birlikte, Ripple (XRP)’da gerçekleşen önceki death cross oluşumları ana veya ara fiyat diplerine işaret ediyordu. Şubat 2021’in başlarında ve Temmuz 2021’de gerçekleşen önceki olaylarda da görüldüğü gibi XRP fiyatının daha sonra yükselmesine neden oldu. Bu model, Temmuz 2021’de XRP fiyatında yüzde 141’lik bir artışa sebep olurken altcoin’in fiyatı ağustos ayı ortasında 1,22 dolara ulaştı.

Kriptoarena.com olarak yakından takip ettiğimiz Ripple-SEC davasındaki uzman keşfinin 14 Ocak 2022’de sona ermesi planlanıyor. Taraflar, keşif sürecinin bir parçası olarak toplam 16 bilirkişi ortaya çıkardı. 14 Ocak’a kadar 16 bilirkişi ifadesinin 15’inin tamamlanması bekleniyor. Son bilirkişi ifadesi 19 Ocak’ta yapılacak. Öte yandan aralık ayında, XRP Blockchain’i üzerine inşa edilmiş bir ekosistem olan Sologenic, XRP sahipleri için bir airdrop başlattı. Takvime göre, anlık görüntü 24 Aralık 2021’de “68552402” blok numarasında başarıyla tamamlandı. Ağa göre SOLO airdrop 20 Ocak 2022’de başlayacak. Transferler başladığında 200 milyon SOLO’nun kilidi açılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku