Ripple ve Dogecoin Fiyat Tahmini: Kritik Seviyeler ve Teknik Analiz!

66

Kripto para piyasası, bu haftanın ortasında güçlü bir düşüş dalgasıyla mücadele ediyor. Bitcoin (BTC) düzeltmeye öncülük ederek 30 bin dolara doğru yol alırken, Ethereum (ETH) 1.800 dolar seviyelerinde tutunmaya çalışıyor. Çoğu kripto para birimi, kritik destek seviyelerinde tutunmaya çalışırken, önemli tek haneli kayıplar veriyorlar. Ripple (XRP) ve Dogecoin (DOGE) de yüzde 5’in üzerinde değer kaybetti.

Ripple fiyat analizi

Ripple fiyatı, 0,65 dolardaki seviyede  başka bir ret ile karşı karşıya kaldıktan sonra kırmızıda işlem görüyor. CoinGecko, XRP’nin son 24 saatte yüzde 5’lik bir düşüş yaşayarak, 0,6 doların biraz altında düzeltme yaptığını gösteriyor. İşlem hacmindeki keskin bir artış, devam eden satışları yansıtıyor. Bu nedenle, 0,6 dolardaki destek geri alınmazsa, Ripple daha büyük kayıplar verebilir.


Dört saatlik grafik, azalan bir üçgen modelini gösteriyor. Bu son derece düşüş eğilimi, özellikle 0,6 dolardaki desteğin mümkün olan en kısa sürede geri alınamaması durumunda, kısa vadede devam eden düşüş eğilimine işaret ediyor. yüzde 25’lik bir düşüşün, başka bir kurtarma girişimi gerçekleşmeden önce Ripple’ı 0,445 dolara göndereceğini söyleyebiliriz. Kripto para pazarındaki aşağı yönlü çekiş yoğunlaşmaya devam ediyor. Bu nedenle, daha bütük kayıplar söz konusu olabilir.

Dogecoin fiyat analizi

Ripple gibi Dogecoin fiyatı da, uzun vadeli azalan trend çizgisinin altında zemin kaybetmeye devam ediyor. 0,2 doların üzerinde tutmak, yatırımcılara bir umut ışığı verdi, tünelin sonunda piyasa istikrarının muhtemelen toparlanmaya yol açacağına dair bir umut oldu.

Ancak görünen bu destekle birlikte yeni bir bakış açısı hayat buluyor. Örneğin, Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD), açık bir düşüş sinyaline sahip ve şu anda düşüş görünümüne somut bir görüntü katıyor. Aşağıdaki 0.185 dolarlık desteğin kırılması durumunda kayıpların artacağını söyleyebilirizz. Meme odaklı altcoin, önemli bir toparlanma gerçekleşmeden önce Mayıs’ın desteğini 0.16 dolardan test etmek için biraz daha düşüş yaşayabilir. 0,2 doların üzerinde bir zemin kazanmanın, boğaların Dogecoin üzerindeki tutuşunu artıracağını belirtmekte fayda var. Daha ileride, azalan trend çizgisinin üzerine çıkmak, boğaları önemli ölçüde destekleyerek DOGE’nin uzatılmış düşüş eğilimini kırmasına ve boşluğu 0,3 dolara kapatmasına izin verebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku