Popüler Analist: Bu 5 Altcoin 2022’de 10x Yapacak!

20.312

Popüler kripto para analisti Joe Parys, takipçilerine önümüzdeki 2022 yılı için yükseliş yaşaması muhtemel beş altcoin hakkında değerlendirme yaptı. Popüler analist için bu altcoin’ler 2022’de çok yüksek potansiyele sahip. Bu 5 altcoin ise şunlar; VeChain (VET), Fantom (FTM), Cardano (ADA), Moonriver (MOVR), Polygon (MATIC).

Altcoin MATIC, MOVR ve FTM 2022 yılı için ümit veriyor

Popüler kripto para analisti Joe Parys, piyasalarda yaşanan iniş çıkışlar sonrasında bile hala yerini korumaya devam eden altcoin olan Polygon (MATIC)’u listesine ekledi. Polygon (MATIC), Ethereum ölçeklendirme ve altyapısını geliştirme için ilk iyi yapılandırılmış, kullanımı kolay bir platform. Kısa süre önce ATH seviyelerine yükselen bu altcoin anlık olarak 2,12 dolardan işlem görmekte.

Moonriver (MOVR), Kusama ağında parachain olarak çalışan Ethereum uyumlu bir altcoin olmakla beraber grafiğine yorum yapan analist, MOVR’un fiyatının trend seviyelerine geri çıktığını ve daha önceki ATH seviyelerine önümüzdeki sene çıkabileceğini düşünüyor. MOVR, Anlık olarak 198,45 dolardan el değiştirmekte.

Fantom (FTM), Ethereum’a bir alternatif sağlamak için oluşturulmuş birçok blockchain ağından biri olmakla beraber merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ve dijital varlıklar için merkezi olmayan, açık kaynaklı bir akıllı sözleşme platformudur. Analist’in yorumuna göre Fantom (FTM), trend çizgisinde yoluna devam ediyor eğer direnci kırabilirse 2022 başlarında 3 dolar seviyesine çıkabilir. Fantom, CoinGecko verilerine göre yazı yazıldığı esnada 1,54 dolardan işlem görüyor.

Birçok yatırımcı tarafından yakından takip edilen VET ve ADA 2022’de yükselebilir

Birçok yatırımcı tarafından yakın takip edilen altcoin VeChain (VET), işletmelerin merkezi olmayan uygulamalar (dApps) oluşturmasına ve çalıştırmasına olanak tanıyan bir platformu çalıştırmak için bir bilgisayar ağını teşvik etmeyi amaçlıyor. Anlık olarak 0,08 dolardan işlem gören VeChain için Joe Parys’in yorumu ise şu şekilde:

VeChain’in grafiği güzel simetrik bir üçgene sahip olmakla beraber fiyat trend seviyesine geri döndüğünde bu yatırımcılara potansiyel olarak büyük bir fırsat sunacak. Kısa vadede yatırımcıların %200 hatta %300’lü fırsatlar yakalayabileceğini düşünüyorum

Cardano (ADA), akıllı sözleşmeler için halka açık bir blockchain platformu çalıştırmayı amaçlayan bir kripto para birimi ağı ve açık kaynaklı bir projedir. Altcoin Cardano’nun gelecek yılda fiyatı hakkında tahmin yapan Joe’nun yorumu ise şu şekilde:

 ADA, düşük seviyelerde işlem görüyor. Bu kripto düşüş trendinde olmakla beraber fiyatı 1 dolara geri dönerse daha büyük kayıplar yaşanabilir.

Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere altcoin ADA, son 24 saatte yüzde 5 değer kazanarak, yazı yazıldığı esnada 1,37 dolardan işlem görmekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku