Polkadot (DOT) ve Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi: Sırada Ne Var?

56

Polkadot (DOT), piyasadaki durgun fiyat hareketine rağmen, Haziran ayının önemli destek seviyesi 20 dolar’daki yükseliş hareketini genişletti. Bitcoin, 40 bin doların üzerine çıktı ancak yükselişi sürdüremedi. Bu arada, hafta sonuna yaklaşırken çoğu kripto para birimi kırmızı renkte.

Polkadot teknik analiz

Akıllı kontrat tokenı Polkadot (DOT), 30 dolara doğru ivme kazandı ancak dört saatlik grafikte 200 Basit Hareketli Ortalama’daki (SMA) direnç nedeniyle bu yükseliş hedefini gerçekleştiremedi. Üst basınçtaki artışın hemen ardından bir düzeltme geldi.

Bu arada, 50 SMA, düşüşlerin 20 dolara uzanmasını engelledi. Bu seviyedeki alıcı tıkanıklığı, piyasa istikrarının sürdürülmesini sağladı. Bu nedenle, Polkadot 100 SMA’nın üzerine çıkarken, 30 dolara doğru başka boğa koşusu girişimini hedefliyor.

30 dolar ufukta mı?

Göreceli Güç Endeksi (RSI), gelişen yükseliş görünümüne ışık tutuyor. Trend ivme göstergesi orta hatta geriledi ve şu anda aşırı alıma işaret ediyor. Polkadot yükseliş trendini destekledikçe, sürekli bir yukarı hareketin piyasaya daha fazla alıcı çekeceğini unutmayın. Bu yüzden, 30 dolar hedefi yakın zamanda gerçekleşebilir.

Polkadot (DOT) Fiyat Analizi: Yeni ATH mi Geliyor?
 

Shiba Inu teknik analiz

Shiba Inu (SHIB), Coinbase Pro’daki listelemenin ardından dikkat çekici bir şekilde yükseldi. 0.000054 dolarlık destek, alıcıların yeni riske almasına olanak sağlayarak, boğa koşusu beklentisi oluştu. SHIB, ivme kazandıktan sonra, gücü tükendi ve bir düzeltmenin devreye girmesine izin verdi. Bu arada, meme tokenı, 100 SMA’nın biraz üzerinde daha yüksek bir destek sağladıktan sonra 0,0000084 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu’nun kısa vadeli teknik resminin istikrarlı göründüğünü unutmayın; böylece boğalar, çabalarını fiyatı 0,0001 doların üzerine çekmeye odaklayabilirler.

Sonuç olarak, Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD), yakın vadede öncelikli olan yatay bir ticaret eyleminin ipuçlarını veriyor. ivme göstergesi sıfır çizgisinin üzerinde olduğundan, boğaların girişlerini artırmak için yeterli zamanı olur, bu da fiyat hedefinin hala yukarı doğru olduğu anlamına gelir. Polkadot ve SHIB yeni ATH’ler test edebilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku