Piyasa Kırmızıda: Bu Altcoin Balina İstilasında

145

En büyük Ethereum (ETH) cüzdanları, dip fırsatını satın alıyor gibi görünüyor. Bu sefer balinalar popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) yığıyor. ETH balinaları , son 24 saat içinde 393 milyar altcoin SHIB token’ı biriktirdi. Bu hareket SHIB’in fiyatına yansımamış olsa da 24 saatlik işlem hacmi yüzde 20’nin üzerinde artış kaydetti. SHIB, yatırımcıların artan enflasyondan ve Federal Rezerv kararlarından korkmasıyla kripto pazarındaki kayıpları takip ederek, son yedi gün içinde yüzde 14 düşüşle 0,00002283 dolarda kaldı.

ETH balinası “Light” 331 milyar altcoin SHIB biriktirdi

WhaleStats’a göre, iki Ethereum balinası milyarlarca SHIB’i ele geçirmek birleşti. “Light” adlı bir balina yaklaşık 7,56 milyon dolar değerinde 331,9 milyar Shiba Inu token’ı satın aldı. “BomBur” adlı başka bir balina da 1,39 milyon dolar değerinde, 61,3 milyar SHIB token’ı satın aldı. Bu birikim, Shiba Inu’nun son 24 saat içinde en büyük 100 ETH cüzdanı tarafından satın alınan en iyi 10 token listesine girmesine yardımcı oldu. Kripto para en iyi 10 token listesinde 7. sırada yer alıyor.

Bu arada meme token, son 7 gün içinde Ethereum balinaları tarafından satın alınan en iyi token’ların arasına girdi. Ancak, son 24 saat ve 7 gün içinde satılan en iyi 10 token listesinde SHIB yer almıyor. Ancak veriler, bu tür bir piyasa durumunda balinaların en büyük tercihlerinin stablecoin’ler olduğunu gösteriyor. Görünüşe göre balina cüzdanları daha fazla dip satın almaya hazırlanıyor.

“Light”, 763 milyon doların üzerinde SHIB token’ını elinde tutuyor

Veriler, Light’ın 763 milyon doların üzerinde Shiba Inu token’ına sahip olduğunu gösteriyor. Bu, herhangi bir SHIB yatırımcıları arasında en büyük holding’lerden biri olabilir. Son zamanlarda, Shibu Inu, dolar değerine göre ilk 100 ETH balinası tarafından tutulan en büyük token olmak için FTX token’ını değiştirdi. En iyi Ethereum cüzdanları, 1,19 milyar dolar değerinde SHIB token’larına sahiptir.

Shiba Inu fiyatları, Bitcoin (BTC) fiyatındaki düşüşü takip etti. Ancak token düşerken, 774 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmi yüzde 20 oranında arttı. ETH balinasının en çok kullanılan 10 akıllı sözleşme listesi Shiba Inu’nun adını taşıyor. CoinsMarketCap’e göre SHIB, toplam piyasa değeri 12,5 milyar Doların üzerinde olan en büyük ikinci kripto para birimi olmaya devam ediyor. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku