Nasdaq’ta Listeli Şirketten Shiba Inu ve DOGE Hamlesi!

1.261
NASDAQ listesinde yer alan IZEA, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Crypto.com Coin’in yanı sıra Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) için desteğini açıkladı.

 

Shiba Inu ve DOGE’ye olan talep giderek artyor

Kripto paralar hayatımızda daha da büyük yer edinirken, dünyanın en popüler ve en büyük iki meme coin’i olan Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’nun (SHIB) benimsenmesi artık kaçınılmaz. NASDAQ listesinde yer alan IZEA, Litecoin (LTC), Crypto.com Coin (CRO), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile birlikte  pazarlama kampanyaları için bir ödeme şekli olarak Shiba Inu ve Dogecoin’i kabul edeceklerini söyledi. Pazarlama teknolojileri şirketi IZEA Worldwide, influencerların pazarlama kampanyaları için ödemelerde bu kripto paraları kabul etmeye başladığını bildirdi. IZEA tarafından 1000 ABD’li katılımcı üzerinde bir anket araştırması yapıldı.Duyuru, şirketin anket sonuçlarının, influencerların yaklaşık  yüzde 64’ünün zaten kripto para birimine sahip olduğunu ve yüzde 50’sinin içerik oluşturmaları için kripto para birimlerinde ödeme alma isteklerini dile getirmesinin ardından geldi. IZEA kurucu ve CEO’su Ted Murphy, şunları söyledi:
Kripto para piyasasındaki değişiklikleri yakından takip ediyoruz ve IZEA için ilginç bir fırsat sunabileceğini düşündük. Sektörde yeni tür influencer iş birliklerine öncülük etmeyi amaçlıyoruz ve influencerlara kripto para cinsinden ödeme yapma hamlesi yeni kapılar açıyor. Muhtemelen metaverse alanı da gelecekteki influencer ve iş birlikleri için çok önemli bir rol oynayacak. Bitcoin ve Ethereum, kripto alanında piyasa değeri açısından liderler olsa da, araştırmamız, bunların her zaman müşterilerimizin ve yaratıcıların tercih ettiği kripto para birimleri olmadığını gösteriyor; Müşterileimizden Shiba Inu ve DOGE için talep aldık.

 

Fenomenler, 6 kripto para birimini tercih ediyor

Şirket, içerik oluşturucular için marketing anlamında teknoloji tasarlıyor. Uluslararası bir şirket olmasından dolayı IZEA’nın pazarlama hizmetleri çok uluslu bir yapıdadır. Şirket, ödeme yöntemi olarak yalnızca altı kripto para birimini, BTC, ETH, LTC, CRO, DOGE ve Shiba Inu (SHIB)’yu listeledi, çünkü firma, kripto sahibi çoğu sosyal medya kullanıcısının ve fenomeninin, bu kripto paraları olasılığının yüksek olmasını bekliyor.

Shiba Inu Zirvede: Yakımlar Tam Gaz Devam Ediyor

An itibariyle,, Shiba Inu (SHIB) yüzde 6 düşüşle 0,00003134 dolardan işlem görürken, Dogecoin (DOGE) ise yüzde 4,24 düşüşle 0,1531 dolardan işlem görüyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku