Milyarder Yatırımcıdan Altcoin İtirafı: 2 Projeye Dikkat Çekti!

70
Milyarder yatırımcı Kevin O’Leary, düzinelerce kripto para birimine yatırım yapmış olabilir. Ancak, yatırımcı, özellikle iki altcoin projesine dikkat çekti.

 

Kevin O’Leary, yatırım yaptığı altcoin projelerini açıkladı

Blockworks ile yaptığı yeni bir röportajda O’Leary, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Polygon (MATIC), Hedera (HBAR), Helium (HNT) ve Avalanche (AVAX) gibi kripto paraları token olarak dedil,  yazılım olarak gördüğünü söylüyor. Projelerin uzun vadede ayakta kalmasının tek yolunun ekonomik değer ve işlevsellik getirmeleri olduğunu belirtiyor.

Analist: 3 Altcoin SHIB'den Daha Fazla Umut Vaat Ediyor

Yönetici, “Polygon’a yatırım yaptım… Temel olarak, ‘İşlemleri bir araya getirelim ve bunları tek bir işlemde Ethereum’a aktaralım, gas ücretlerini büyük miktarda azaltalım, bu Hindistan’da işe yarıyor.’ Neden olmasın? Ben buna yatırım yapmıyor muyum? Bu güzel bir fikir. Bu projede gerçek bir ekonomik değer var. Helium, telekomünikasyon sistemini değiştirecekse, bu proje de işlevsel. Solana, ekossitemini hızlandıracak mı? Pekala Solana CEO’su Sam Bankman-Fried, ‘Evet’ diyor. Neden SOL’a yüzde 5’lik bir yatırım yapmayalım! Hangi projenin kazanacağını bilmiyorum, 32 pozisyonum var. Ancak 2 altcoin projesi daha işlevsel” ifadelerini kullandı.

 

Yönetici, sermayesinin yüzde 20’sini kripto paralara yatırdı

O’Leary, mevcut kripto para piyasasını1990’larda internetin ilk günleriyle karşılaştırıyor. Yatırımcı, “Evet, bu altcoin projelerinden bazıları Pets.com olacak ve unutulup gidecek. Ancak diğer bazı projeler, muazzam değer kazanacak ve nesillerinin Google’ları ve Microsoft’ları olacak.” açıklamasını yaptı. O’Leary ayrıca sermayesinin yüzde 20’sini kripto paralara yatırdığını  belirtiyor.

Az Bilinen Altcoin Piyasaya Meydan Okuyor! İşte Ayrıntılar!

Ünlü isim, “Bir varsayımda bulunuyorum ve yanılıyor olabilirim ancak önümüzdeki 10-12 yıl içinde kripto, S&P’nin 12. sektörü olacak. Şu anda 11 sektör var. Bir devlet fonunun veya emeklilik planının sermayeyi nasıl yönettiğine bakarsanız, diyelim ki 100 milyar doları var, herhangi bir sektörde yüzde 10’a kadar ve herhangi bir isimde yüzde 5’e kadar pay ayırıyorlar. Benim gibi kripto konusunda gerçekten iyimserseniz, işletmeci şirketin sermayesinin yüzde 20’sini kriptoya ve yüzde 5’ten fazlasını herhangi bir altcoin projesine yatırın. Ben de böyle yaptım, 32 pozisyonum var, sermayemin yüzde 20’sini kripto paralara yatırdım. Çok değişken, ama buna razıyım çünkü gelecek vaat ediyorlar.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku