Metaverse Altcoin Projesinden Dev Ortaklık: Balinalar Harekete Geçti

65

The Sandbox (SAND) meta veri tabanının yerel token’ı olan SAND, son 24 saat içinde balina satın alımında büyük bir artış gördü. Sandbox, kullanıcılar için yenilikçi bir sanal dünya deneyimi oluşturmak amacıyla yakın zamanda Standard Chartered Bank (Hong Kong) ile bir ortaklığa girdi. Standard Chartered, Sandbox aracılığıyla meta veriye giren web3 dışı büyük şirketlerin büyüyen listesine katılıyor. Ancak altcoin Sandbox token’ı, kripto pazarında yaşanan düşüşten etkilenerek daha son 24 saat içinde yüzde 6 oranında düştü.

En iyi ETH cüzdanlarında 126 milyon dolar değerinde SAND bulunuyor

SAND tokeni, şu anda ortalama 2,54 dolar fiyatla işlem görüyor. Son duyurulara rağmen, sandbox token’ı son 7 gün içinde yüzde 14’ün üzerinde düştü. ETH balinalarının en büyüğü bu düşüş fırsatını yakaladı. Çok sayıda Ethereum balinası, son 24 saat içinde 17 milyon doların üzerinde SAND token’ı satın aldı. Bu hareket, metaverse token’ını son 24 saat içinde en iyi 100 ETH balinası tarafından satın alınan en iyi 10 token listesine yerleştirdi.

“Gimli” adlı bir ETH cüzdanı, 5,16 milyon dolar değerinde 2 milyon SAND token’ı satın aldı. “Bonobo” adlı başka bir balina ise 7,77 milyon dolarlık Sandbox token’ı satın aldı. Verilere göre, Ethereum balinalarının en büyüğü 126,4 milyon dolar değerinde SAND token’ına sahip. Toplam varlıklarının yüzde 1,5’ini oluşturuyor. Bu arada, Metaverse token’ının toplam piyasa değeri (yaklaşık 27,8 milyar dolar) son 24 saatte yüzde 3,8 azaldı. Öte yandan, son 24 saatlik SAND token işlem hacmi yüzde 12 arttı ve 412,6 milyon düzeyinde gerçekleşti. Whalestats verilerine göre, Sandbox token’ı, işlem hacmine göre ilk 10 token listesinde altıncı sırada yer alıyor.

Standard Chartered, altcoin The Sandbox’ta arazi satın aldı

Daha önce, Standard Chartered Bank, Sandbox sanal arazisinin Mega City bölgesinde bir arsa satın aldı. SCBHK, banka ile kullanıcı etkileşimini artırmak için farklı iş modellerini keşfetmeye çalışıyor. Bu teklifte banka metaverse ve Web 3.0 fırsatlarına giriyor. Bu arada Sandbox haritası, 28 Nisan 2022’de Mega City 2 için arazi satışı için kapılarını açıyor.

Standard Chartered, HSBC ve Tayland’daki Siam Commercial Bank’ın girişimlerinin ardından Sandbox’ta arazi satın alan üçüncü büyük borç veren oldu. Hareket, potansiyel müşterilere erişimlerini genişletmek için web3 dışı şirketler arasında artan ilgiyi temsil ediyor. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku