Litecoin Rallisi Devam Edecek mi? İşte Ayrıntılar

262

En son yükseliş rallisinin sonucu olarak Litecoin (LTC), en son 20/50/200 EMA’nın üzerinde işlem görürken, yükselen bir kanal (beyaz) içinde artış kaydetti. Bu arada, boğalar test ettikleri 126 dolarlık direnç seviyesini korudu. 126 dolar destek seviyesinin altında sürekli bir kapanış, altcoin projesini boğalar çılgınca işlem yapmaya başlamadan önce 122-123 dolar bölgesini yeniden test etmeye itebilir. 20 EMA’sının (pembe) altındaki herhangi bir kapanış, hızlı trend çizgisi yardımına (beyaz, kesikli) denk gelen 120 dolar yönünde bir kırılma ile sonuçlanabilir. Şu anda, LTC 125,5 dolardan işlem görüyor.

Litecoin, mevcut rallisine devam etmeden önce bu seviyeleri görebilir

Altcoin LTC, 24 Şubat’ta 14 ayın en düşük seviyesine doğru geriledikten sonra, boğalar son olarak 90 doları savunmak için devreye girdi. Bu nedenle, LTC önceki aya göre yüzde 39,52’nin üzerinde bir yatırım getirisi kaydetti. LTC boğaları kısa süre içinde genel düşünceden yararlandı ve yardım için üç aylık trend çizgisi direncini tersine çevirdi. Daha önceki satış kaybını geri kazandığı için, yakın ve uzun vadeli EMA’larının üzerinde sıkı bir kapanış keşfetti. Ek olarak, Bollinger Bantlarının (BB) düşük ve yüksek bandı arasındaki boşluk azalıyor. Buna göre, yakın zaman diliminde sıkı bir çalışmanın devam etmesini gerektiriyordu.

Kaynak: TradingView, LTC/USDT
Kaynak: TradingView, LTC/USDT

Ayılar 126 dolarlık tavandan emin olurken, yukarı kanalın düşüş trend çizgisinin olası bir yeniden test edilmesi mümkün görünüyordu. Bunu takiben, boğalar kenarlarını sağlam tutmaya istekli olabilir ve 126 dolarlık destek seviyesini yıkmaya çalışabilir. Numunenin altındaki herhangi bir düşüş, BB’nin düşüş bandına ve trend çizgisi yardımına yakın test alanlarını keşfedebilir.

LTC grafiği hangi seviyeleri işaret ediyor?

RSI düşüş zirvelerine tanık olurken, değer son iki gündeki hızlı direnci test ediyor. Bu yörünge, RSI’nın değeriyle zar zor zayıf bir düşüş sapmasını ortaya çıkarıyor. Herhangi bir geri dönüş, orta hat yardımı aramaya devam edecektir. Herhangi bir geri dönüş, orta çizgi yardımı aramaya devam edebilir. Ek olarak, CMF 0,21 aşamasını kontrol etmeye çalıştığı için bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu aşamanın altındaki bir düşüş, değerle birlikte gizli bir düşüş eğilimini teyit edebilir.

Kaynak: TradingView, LTC/USDT
Kaynak: TradingView, LTC/USDT

Potansiyel sapmalarla birlikte BB’sinde mevcut sıkıştırma bölümünü potansiyel ayrışmalarla birlikte değerlendiren LTC, 126 dolar seviyesini tutturmak için daha önce yakın vadeli bir gerileme görebilir. Ayrıca, LTC, kral kripto para ile yüzde 86 oranında 30 günlük bir korelasyonu paylaşıyor. Değerli bir transfer yapmak için Bitcoin’in hareketine derinlemesine bakmak çok önemli olabilir. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Perfectcrypto.org
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku