Listeye Dikkat: Patlamaya Hazır 4 Altcoin Bunlar!
Listeye Dikkat: Patlamaya Hazır 4 Altcoin Bunlar!

Listeye Dikkat: Patlamaya Hazır 4 Altcoin Bunlar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen kripto para analistleri bu kripto para birimlerine dikkat çekti. Bu 4 altcoin projesinin yükselişe geçebileceğini aktardı! İşte detaylar…

Analist: “Bu kripto para projeleri yükselişe geçebilir!”

Kripto para piyasasının yakından takip edilen analistlerinden “Inmortal”, Twitter üzerinden 191 bin takipçisine yaptığı açıklamalarda akıllı sözleşme protokolü Solana’nın (SOL) Ethereum’un (ETH) 2021 meteorik yükselişine benzer bir yükselişin gerçekleşebileceğini aktarıyor. Uzmana göre Solana’nın ETH’nin 2021’de 400 dolardan direncini kırmasına ve tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmesine yol açan ETH modelini takip ediyor olabileceğini söyledi ve “Hala oyunda” olduğunu bildirdi.

Uzmanın grafiğine bakıldığında, Solana’nın 60 dolar civarındaki direncini aşmayı başarması durumunda iki tablo arasındaki benzerliklerin daha fazla gerçekliği olabilir. Anlık olarak Solana (SOL) fiyatı, Coingecko verilerine göre 23.18 dolar seviyelerinden el değiştiriyor. ETH rakibi, Aralık 2022’deki en düşük seviyesi olan 8 dolarlık seviyesinden yüzde 200 değer kazandı.

Diğer kripto analisti Altcoin Sherpa da Solana’yı yakından izliyor. 189.100 Twitter takipçisine, SOL’un daha fazla artı potansiyele sahip olmasına rağmen, kripto varlığının büyük olasılıkla önemli bir düzeltmeye uğrayacağına inandığını söylüyor.

“Bu Solana koşusunun devam edeceğini düşünüyor muyuz? BTC devam ederse, buradan 30 doların ortalarına kadar daha fazla ters görebilirim. Nihayetinde, boşluğu 17-28 dolar arasındaki işlem hacmiyle doldurduğumuzu düşünüyorum. Muhtemelen sonunda orada işlem görecek.”

Bitcoin’e (BTC) gelince, Inmortal, lider kripto para biriminin temel psikolojik seviyeyi geri kazanmadan ve yaklaşık 24.000 dolara yükselmeden önce kısa bir süre için 20.000 dolarlık seviyenin altına düşebileceğini tahmin ediyor ve “21.000 dolar mı? 18.000 dolar mı?” sorusuna 24.000 dolar olarak cevap veriyor.

Listeye Dikkat: Patlamaya Hazır 4 Altcoin Bunlar!

Kriptoarena.com olarak daha önce aktardığımız üzere Bitcoin 21.055 dolardan el değiştiriyor.

“Bu altcoin projeleri gözden kaçıyor!”

Kripto para piyasasının tanınan analisti Cantering Clark, ThorChain (RUNE) dahil olmak üzere üç gözden kaçan altcoin’in güçlü dalgalanmalar için hazırlandığını düşündüğünü söyledi. Merkezi olmayan depolama ağı Filecoin (FIL) ile başlayan kripto analisti, altcoin için 5,80 dolara ulaşana kadar direnç olmadığına inanıyor. Analist’in sözleri ise şu şekilde:

“Bence FIL, COMP’nin yaptığı hamlenin aynısını yapacak.

Bir likidite cebine ve çoğunlukla eşit yükseklere kadar yükselecek. Fiyat çok hızlı bir şekilde 4,70 dolardan 5,80 dolara hareket etmeli! Bu bir fırsat ve bu fırsat hızlıca kayboluyor.”

Listeye Dikkat: Patlamaya Hazır 4 Altcoin Bunlar!

Anlık olarak FIL, işlemcinin belirgin direnç alanı olan 4,70 dolarlık seviyenin üzerinde, 4,80 dolardan işlem görüyor. Sırada, Cantering Clark’ın muhtemelen Filecoin’in yükseliş izlerini takip ettiğini söylediği RUNE var.

“Her şey aynı görünüyor. RUNE, FIL ile aynı kurulumdur. Aradaki fark, aslında piyasa değerinin 1/7’si kadar olmasıdır. Hepsi bir işlem, satıcılar yoldan çekiliyor.”

Listeye Dikkat: Patlamaya Hazır 4 Altcoin Bunlar!

Bu yazının yazıldığı sırada RUNE, analistin direnç seviyesinin de üzerinde, 1,76 dolardan el değiştiriyor.

Analistin radarına giren son kripto para, Ethereum tabanlı proje LookRare’in yerel token’ı LOOKS’tur. Cantering Clark, altcoinin güçlü bir çıkışa hazır göründüğünü, “Görünüşe göre LOOKS kesinlikle kopacak.” sözleriyle aktarıyor.

Listeye Dikkat: Patlamaya Hazır 4 Altcoin Bunlar!

Kripto para birimi LOOKS, anlık olarak 0,21 dolardan el değiştiriyor ve bu, işlemcinin 0,187 dolarlık direncinin oldukça üzerinde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Listeye Dikkat: Patlamaya Hazır 4 Altcoin Bunlar!