Kritik noktayı kırarsa potansiyeli yüksek

Kritik noktayı kırarsa potansiyeli yüksek
  • 06 Ağustos 2019

Merhabalar… Bir önceki analizimizde hatırlarsanız iki trend çizgisinin öneminden bahsetmiştik. Son fiyat hareketleriyle grafikte gösterilen 2 numaralı trend çizgisin üzerine çıktı. Teknik anlamda bu oldukça olumlu. Ancak hala tam olarak bu trendin kırıldığından bahsetmek zor. Bu bağlamda EOSUSD için 4.5300 ve 4.7000 direnç noktaları son derece önemli. 

 

Sonuç olarak; teknik olarak henüz tam teyit edilmese de olumlu bir görüntü hakim. Ancak başta da belirttiğimiz gibi 4.5300 ve 4.7000 direnç seviyeleri son derece önemli. Bu noktaların kuvvetli bir şekilde geçilmesi teknik anlamda yaklaşık yüzde 30’a varan bir potansiyelin açılmasını sağlayabilir. Bu noktaya dikkat!.. Ancak birkaç deneme sonrasında bu dirençlerin kırılamaması EOSUSD için güç kaybı anlamına gelir ki bu da 3.5000 seviyelerine doğru bir geri çekilme riskini beraberinde getirir. 

 

Beklenti; MACD Dema henüz tam anlamıyla olumlu sinyal üretmemesine karşın olumlu sinyal üretme beklentisinde olması, hareketli ortalamalardaki olumu görüntü ve grafikte belirttiğimiz 2 no’lu trendin yukarı yönlü geçilmesi EOSUSD için yukarı yönlü bir potansiyelin ağır bastığını teknik anlamda gösteriyor. Beklentinin gerçekleşmesi durumunda ise kademeli olarak 5.6600 – 6.070 bandına doğru bir hareket beklenebilir. 

 

Bol kazançlar
Görüş ve önerileriniz için: @MCobanAnaliz
Mehmet ÇOBAN
 

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ