Kripto fonları, dijital piyasalarda popülerlik kazanıyor

Abone Ol
Kripto fonları, dijital piyasalarda popülerlik kazanıyor
Emre Boran
 • 20 Eylül 2020
 • Yazar:

  Piyasa, 2018 ve 2019 arasında, tahmini olarak 1 milyar dolardan 2 Milyar doların üzerine çıktığında bu sıçrama ilgi çekti. Kripto paraların benimsenmesiyle birlikte uygulamalar da arttıkça bu tür yatırım seçeneklerinin büyümeye ve gelişmeye devam edeceğine inanılıyor.

  Yatırımcı odaklı değişim platformlarından hizmet almak kripto yatırımlarına başlamak için iyi bir nokta olabilir. Çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturmak ve piyasa trendlerine ve güvenilir ticaret alışkanlıkları edinmek en iyi kripto fonunu seçmenize yardımcı olabilir.

  Kripto Fonu Nedir?

  Kripto fonları, geleneksel fonlarda olduğu gibi çeşitli farklı dijital varlıklara yatırım yapan ve daha sonra değer arttıkça karı paylaşan bir işbirliği platformu olarak tanımlanabilir.

  Fonlar büyük ölçüde uzun vadeli yatırımlar olarak kabul edilir. Bitcoin'in doğasındaki oynaklık, birçok finansal korunma ve risk sermayesi fonunun piyasaya ilgisinin artmamasında rol oynadı. Ancak 2020 ile beraber kripto para fonlarına ilgi arttı.

  Şu anda, fonların çoğu Bitcoin ve Ethereum'a odaklanıyor. Az sayıda fonda altcoin sunuluyor. Bu da, kripto para birimlerinin öngörülen geleceği ve bunlara ilişkin teknolojik uygulamaların gelişim hızı düşünüldüğünde kripto fonları piyasasının büyüme potansiyeli olduğunu işaret ediyor.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Kripto fonları ile ilgili her şey

  Kripto fonları, dijital piyasalarda popülerlik kazanıyor

  Kripto fonları, dijital piyasalarda popülerlik kazanıyor

  Piyasa, 2018 ve 2019 arasında, tahmini olarak 1 milyar dolardan 2 Milyar doların üzerine çıktığında bu sıçrama ilgi çekti. Kripto paraların benimsenmesiyle birlikte uygulamalar da arttık...

  • 20 Eylül 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.