Kripto Dayı: Bitmax 400 dolarımı çaldı

Kripto Dayı: Bitmax 400 dolarımı çaldı
  • 15 Ocak 2020

Sosyal medyada Kripto Dayı kullanıcı ismiyle ün yapan bir yatırımcı kripto para borsası Bitmax ile ilgili sert eleştiriler yaparak bu borsayı kullananların dikkatli olmasını söyledi.

Kripto Dayı sosyal medya hesabından yaptığı sert açıklamalarda BitMax'in yaptığı hatanın kendisine 400 dolara mal olduğunu belirtti.

Kripto Dayı’nın açıklamasında BitMax'in, kendisinin açtığı bir uzun pozisyonu haksız yere likidite etti ve bundan dolayı 400 dolarını kaybetti.

Anında Bitmax ile yaşadığı sorun için iletişime geçen Kripto Dayı, Bitmax'in konu hakkında sorumluluk almadığı gibi bir sorun olmadığını söylüyor. Kripto Dayı sorunun çözülemediğini ve Bitmax'in artık kendisin hiçbir şekilde dönüş yapmadığını belirtiyor.

 

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

Kripto dayı ile ilgili her şey

Kripto Dayı: Bitmax 400 dolarımı çaldı

Kripto Dayı: Bitmax 400 dolarımı çaldı

Sosyal medyada Kripto Dayı kullanıcı ismiyle ün yapan bir yatırımcı kripto para borsası Bitmax ile ilgili sert eleştiriler yaparak bu borsayı kullananların dikkatli olmasını söyledi. ...

  • 15 Ocak 2020
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.