featured

Kripto Borsası OKX, YFII İşlem Çiftini Delist Etti!

OKX, 29 Şubat 2024'ten itibaren geçerli olmak üzere YFII işlem çiftini spot alım satım platformundan kaldırdığını duyurdu.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen bir kripto para borsası olan OKX, platformunun bütünlüğünü koruma çabaları kapsamında, listeleme kriterlerini karşılamayan belirli işlem çiftlerini delist etme kararı aldı. Bu karar, kullanıcıların geri bildirimleri ve kapsamlı bir inceleme sürecinin ardından alındı.

YFII/USDC ve YFII/USDT gibi etkilenen işlem çiftleri, 29 Şubat 2024’te sabah 11:00 ile 11:30 saatleri arasında listeden çıkarılacak. OKX, bu işlem çiftleri için açık emirleri olan kullanıcıların, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmesini önlemek amacıyla bu emirleri 29 Şubat 2024’ten önce iptal etmelerini öneriyor.

Ayrıca, YFII için kripto para çekme işlemleri 29 Nisan 2024’te saat 11:00’den itibaren askıya alınacak. Kullanıcılar, varlıklarını askıya almanın yürürlüğe girmesinden önce uygun şekilde yönetmek için zamanında harekete geçmeleri konusunda uyarılıyor.

OKX, listenin dışına çıkarılma süreci ve etkilenen varlıklarla ilgili daha fazla güncelleme ve bilgi için kullanıcılarına resmi iletişim kanallarını kullanmalarını tavsiye ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kripto Borsası OKX, YFII İşlem Çiftini Delist Etti!