Kısa kısa... Bitcoin Cash, Litecoin, EOS ve Stellar analizi

Kısa kısa...  Bitcoin Cash, Litecoin, EOS ve Stellar analizi
  • 15 Ekim 2019

Bitcoin Cash Fiyat Analizi

İyi bir yukarı yönlü hamlenin ardından, BCH fiyatı ABD Doları karşısında 235 dolar ve 240 dolar seviyelerinde dirençle karşılaştı. BCH / USD kuru şu an 225 dolar seviyesine doğru düştü.  Fiyat yakın vadede 220 dolar destek alanını test edebilir gibi görünüyor. Aşağı yönde ana destekler 205 dolar seviyesine yakın. Artış yönünde ise, 250 dolar ve 265 dolar seviyelerine doğru daha fazla kazanç sağlamak için 240 dolar 'ın üzerinde net bir kırılma gerekiyor.

Litecoin (LTC), EOS ve Stellar (XLM) Fiyat Analizi

Litecoin fiyatı 55.00 Dolar ve 56.50 Dolar direnç seviyelerinde toparlandı. Ancak, LTC fiyatı 58.50 doların üzerinde bir ivme kazanmak için mücadele etti ve 60.00 dolarlık direnç alanının oldukça altında kaldı. Fiyat şu an düzelmekte ve 55.00 dolar destek alanını test edebilir.

EOS fiyatı son zamanlarda yükselişe geçti ve satıcıların göründüğü 3.25 dolar direnç alanını test etti. Fiyat şu an düzelmekte ve 3.20 dolar seviyesinin altında işlem görmektedir. Daha fazla olumsuz taraf varsa fiyat, 3.05 dolar destek alanını yakın vadede test edebilir.

Stellar fiyatı 0,0620 dolar seviyesinin üzerinde pozitif olarak yükseldi. Bununla birlikte, XLM fiyatı 0,0630 dolar seviyesinin üzerinde ivme kazanamadı ve son zamanlarda olumsuz bir düzeltme başladı. Fiyat, yeni bir artışa başlamadan önce 0,0600 dolar veya 0,0595 doları test edebilir gibi görünüyor.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.