İşte Keşfedilmeyi Bekleyen 3 Metaverse Altcoin!

1.780

2021 yılının sonuna gelirken erken alım yapan yatırımcılar, metaverse altcoin’ler ATH yaptığında oldukça yüksek oranlarda kar elde etmişlerdi. Popüler analistlerin düşüncesine göre 2022 yılı NFT ve metaverse altcoin’lerin yılı olacak.  Analist Joe Parys, 2022 yılında büyük getiri sağlayabileceğini düşündüğü 3 metaverse altcoin projesini takipçileriyle paylaştı.

Analistin listesindeki ilk ikili UFO Gaming (UFO) ve My Neighbour Alice (ALICE)

Analistin listesindeki ilk metaverse altcoin UFO Gaming (UFO). UFO Gaming, merkeziyetsiz, galaksiler arası bir sosyal oyun token’ı olarak tanımlanabilir. UFO Gaming, kullanıcılara Play-to-Earn metaverse, NFT’ler, IDO launchpad ve oyun ekosistemi sunuyor. UFO Gaming “dark metaverse” isimli bir sisteme sahip ve sisteminin üzerinde birçok farklı oyun olduğu ifade ediliyor. Bu, her oyunun kendi yönetici gezegenine sahip olacağı ve sanal arazi açık arttırmaları düzenlenebilen bir yer olarak tanımlanabilir. Kullanıcılar oyunda NFT’ler alıp satabilir. Analistin görüşüne göre bu proje yatırımcıların paralarının katlanarak artmasını sağlayabilir. Yazı yazıldığı esnada UFO token, 0,00002449 dolardan işlem görüyor.

Analistin görüşüne göre önemli bir arazi alım satım fırsatı sunan My Neighbour Alice (ALICE), herkesin dijital adalar satın alabileceği, kullanıcıların heyecan verici öğeler toplayabileceği ve yeni kullanıcılarla arkadaşlık kurabileceği çok oyunculu bir yapı oyunu olarak tanımlanabilir. Daha önce kriptoarena.com olarak bahsettiğimiz üzere altcoin ALICE, bu sanal dünyanın oyun evreninde yerel token görevi görüyor. Oyuncular, oyundaki veya Alice’in pazarındaki varlıkların yanı sıra özel beceri setleri satın alabilirler. Bunun yanı sıra ALICE tokenleri de stake edilebilir. Oyuncular, varlık satışlarından, arsa satışlarından ve işlem ücretlerinden platform gelirlerinin bir yüzdesini kazanabilirler. Analist My Neighbour Alice projesi için çok iyi bir fırsat olduğunu ve bu sebep dolayısıyla yatırımcılara projeyi mutlaka takip etmesini öneriyor.

Joe Parys’in listesindeki son metaverse altcoin ise Wilder World (WILD).

Analist Joe Parys, listesinde son metaverse altcoin olarak Wilder World (WILD)’den bahsediyor. Wilder World (WILD), tamamen NFT’ler tarafından desteklenen Zero Metaverse içinde merkeziyetsiz, sürükleyici bir 3D evren, bir metaverse’dir. Sanal bir dünyada yeni bir NFT pazaryeri türü olan Wilder, yaratıcıların, koleksiyonerlerin ve oyuncuların, yaşam ve oyunun bir araya geldiği, sürükleyici ve karma gerçeklik bölgesinin sahibi olmalarını sağlar.

Oyundaki kullanıcılar, favori kripto toplulukları ve arkadaşları ile Wiami adlı şehirler inşa edebilir ve geliştirebilir. Analist Joe Parys’in bir erken yatırım fırsatı olarak düşündüğü Wilder World’ün gelecekte herkesin dahil olmak isteyebileceği bir dünya sunabileceğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku