Gözler Shiba Inu (SHIB)’da: 5 Uzmandan Kritik Açıklama

21.929

Son dönemlerde piyasalarda yaşanan çalkantılı süreçten sonra 2021 yılında kendisi hakkında fazlasıyla söz ettiren kripto para birimi Shiba Inu (SHIB)’yu uzmanlar yorumladı. 2021 Yılının tamamının son derece hareketli geçtiğini, birçok kripto para biriminin ATH yaptığını ve büyük düşüşlere kurban gittiğini de görmüştük. Popüler altcoin Shiba Inu, sonuna yaklaştığımız 2021 yılında hatırlayacağımız üzere çok iyi bir performans göstermişti. Peki Shiba Inu için 2022 yılında tahminlerini paylaşan uzmanlar ne düşünüyor?

SHIB, 2021 Yılında birçok başarıya imza atmıştı

Shiba Inu hatırlayacağımız üzere 2021 yılında çok büyük başarılara imza atmıştı. Bilindiği üzere yılın ilk çeyreğinde 0.000000075 dolar seviyelerini görürken, 27 Ekim’de 0.000088 seviyelerini görerek ATH yapmıştı. The Sun’a verdiği röportajda popüler kripto para borsası Gate.io’nun baş pazarlama sorumlusu Marie Tatibouet, Shiba Inu’nun geleceği hakkında şöyle söyledi:

Yoğunluk biraz azaldıkça yakın vadede bir miktar düzeltme görüyorum.

SHIB hakkında tahminlerini paylaşan bir diğer isim ise Ingrained Media’nın kurucu ortağı olan Jordan McCreery’den geldi ve SHIB için yaptığı yorum ise son derece olumlu. Açıklaması ise şu şekilde;

Shiba’nın şu anki fiyatından 0,01 dolar veya daha fazlasına yükselmek için gerçek bir potansiyele sahip olduğuna inanıyorum.

Shiba Inu’nun 1 dolarlık fiyat beklentisini karşılamasının imkansız olduğunu düşünen Fintech Firması Broctagon’un CEO’su Don Guo ise sözlerini şu şekilde aktarıyor;

SHIB’in bir dolara ulaşması için bir katrilyon ABD doları değerinde piyasa değerine sahip olması gerekiyor. Eğer bu miktarı karşılaştırmak gerekirse ABD Ulusal Borcunun tamamı 23.3 trilyon dolar. Bu şaşırtıcı miktar bile SHIB’in bu fiyat noktasına ulaşması için gereken miktarın yüzde 3’ünden daha azını oluşturmakta.

Mevcut eğilimlere göre, Shiba Inu için 1 dolara ulaşması tamamen imkansız bir durum.

Ünlü şirketlere göre Shiba Inu 2022’de yükselebilir

Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere, popüler altcoin Shiba Inu Ekim ayında ATH yaptığı seviyeden 0.00003249 dolar seviyelerine sert bir düşüş yaşamıştı. Ünlü şirketlerden Wallet Investor, Shiba Inu’nun önümüzdeki yıl içerisinde 0,0000088 dolar, önümüzdeki 5 yıl içinde ise 0,000316 dolar seviyelerine çıkacağını tahmin ediyor. Bir diğer şirket CoinQuora ise 2022’de tutarsız bir şekilde de olsa güzel bir büyüme göreceğine inanmakta ve 2022 yılı için tahminleri ise 0,0002 dolar.

SHIB için olumlu düşünen bir diğer şirket FXStreet ise SHIB için elindeki ivmenin yakın zamanda güçlü bir büyümeye yol açacağını düşünüyor. FXStreet ise SHIB’a önümüzdeki sene içinde 0,000411 dolar seviyelerine çıkabileceğini tahmin ediyor. Shiba Inu anlık olarak 0,00003742 dolardan el değiştiriyor. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku