Fiyatı saatler içerisinde yüzde 2 bin yükseldi

Abone Ol
Fiyatı saatler içerisinde yüzde 2 bin yükseldi
Emre Boran
 • 29 Ekim 2020
 • Yazar:

  Yearn Finance kurucusu Andre Cronje tarafından yeni başlatılan bir token, lansmandan saatler sonra fırladı.

  KP3R adlı yeni token, Cronje’nin teknik işler için merkezi olmayan, gig tarzı, akıllı sözleşmeden güç alan bir pazar olan Keep3r Network adlı en son projesi için.

  Uniswap.info'ya göre, token piyasaya sürüldükten sonraki saatler içinde 180 doların üzerine çıktı.

  Uniswap'te alım satım, token başına 10 dolara kadar düşmeye başladı. Ancak ivme kısa süre içinde onu saatler içinde neredeyse yüzde 2 binin üzerinde primli hale getirdi. Coingecko'ya göre, yeni token 35 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

  Haber yayına hazırlandığı sırada KP3R tokenı 175 dolardan işlem görüyordu. Bu lansmandan bu yana muazzam bir kazanç. Ancak yatırımcılar, bu yıl çok sayıda yeni token lansmanında olduğu gibi bir düşüşe neden olabilecek oldukça spekülatif bir bahis olduğunu unutmamalı.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Andre cronje ile ilgili her şey

  Fiyatı saatler içerisinde yüzde 2 bin yükseldi

  Fiyatı saatler içerisinde yüzde 2 bin yükseldi

  Yearn Finance kurucusu Andre Cronje tarafından yeni başlatılan bir token, lansmandan saatler sonra fırladı. KP3R adlı yeni token, Cronje’nin teknik işler için merkezi olmayan, gig tarzı,...

  • 29 Ekim 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.