Ethereum Balinalarından Çarpıcı Shiba Inu Hamlesi: 106 Milyar!

12.416

Devasa büyüklükteki Ethereum balinaları, büyük miktarlarda Shiba Inu almaya devam ederken, köpek temalı kripto para biriminin fiyatı toparlanma belirtileri gösteriyor.

En iyi yatırımcılar SHIB’de 2,5 milyon dolar kazandı

Veri hizmeti platformu WhaleStats, geçtiğimiz gün, halihazırda büyük miktarda Shiba Inu’ya sahip olan iki büyük Ethereum balinasının da devasa Shiba Inu yatırımı yaptığını yayınladığı tweet ile paylaştı. Bu satın alma işlemlerinin toplam olarak 105,7 milyar token tutarında olduğu belirtiliyor. Bu arada, ikinci en büyük meme kripto para birimi fiyatı yükselmeye devam ediyor. Veri sağlayıcı firma WhaleStats’in son raporlarına göre, geçtiğimiz gün içinde zaten milyonlarca SHIB tutan iki büyük Ethereum balinası, kripto yatırımlarına bu token’lardan daha fazlasını ekledi.

25 Şubat’ta, “Light” adlı WhaleStats ölçeğine göre bir numaralı Ethereum balinası, 49.998.916.299 Shiba Inu token’ını satın aldı. Bu tutar, itibari para olarak 1.211.473 dolar değerindedir. Bu yatırımcı şu anda kripto portföyünün yüzde 12,4’ü olan toplam 866.896.450 dolar SHIB yatırımına sahip. SHIB, balinanın kripto para yatırımlarının dördüncü en büyüğü konumundadır. Bu balinanın kripto para yatırımının geri kalanı RON, McDonalds, YouTube ve Google ile ilgili token’larda tutuluyor. Shiba Inu yatırımlarını artıran ikinci yatırımcı, WhaleStats tarafından en iyi 1000 ETH balinası sıralamasında 11. sırada yer alıyor. “Light” ile neredeyse aynı miktarda SHIB satın aldılar, bu balinanın toplam SHIB alımı ise 55.802.919.158 token tutarındadır. Mevcut SHIB/USD döviz kuruna göre bu kripto para alımı 1.373.867 dolar değerindedir.

Shiba Inu, en çok satın alınan 10 kripto para listesine geri döndü

Yukarıda belirtilen veri sağlayıcı, Shiba Inu’nun Ethereum balinalarının peşinde olduğu on kripto para listesine tekrar girdiğini de bildiriyor. SHIB, FTX Token (FTT), Ethereum ve birkaç USD destekli stablecoin USDC, BUSD, USDT ile birlikte bu listede yer alıyor.

Son iki gün içinde, büyük meme tabanlı kripto para birimi 0,00002076 dolar seviyesinden 0,00002594 dolar seviyesine yükselerek, neredeyse yüzde 25 oranında artış göstermeyi başardı. Ancak CoinMarketCap verilerine göre, şu anda token’ın fiyatı 0,00002461 dolar seviyesine düştü. Shiba Inu ve kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku