Ethereum Balinaları Bu 3 Altcoin’den Biriktiriyor

1.546

Balina izleme platformu WhaleStats verilerine göre Ethereum (ETH) balinaları son 24 saat içerisinde stablecoin’ler ve Ethereum haricinde Decentraland (MANA), Chainlink (LINK) ve GALA (GALA) satın aldı. Ayrıca platform, son birkaç haftadır Ethereum (ETH) balinalarının yoğun bir şekilde FTT biriktirdiğini de paylaştı.

Ethereum balinaları yoğun bir şekilde MANA ve GALA topluyor

WhaleStats’ın yayınladığı verilere göre Ethereum (ETH) balinaları geçtiğimiz 24 saat içinde stablecoin’ler ve ETH haricinde Decentraland (MANA), Chainlink (LINK) ve GALA (GALA) satın alımı gerçekleştirdi. Ayrıca balinalar son 1 gün içerisinde yine ETH ve stablecoin’ler haricinde Polygon (MATIC) ve LINK satışı gerçekleştirmiş bulunuyor.

WhaleStats platformunun yayınladığı verilerde göze çarpan bir diğer detay ise en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinası, MANA ve GALA altcoin topluyor. Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere MANA, son 24 saatlik süreçte yüzde 5,2 değer kaybı yaşadı ve anlık olarak 2.73 dolardan işlem görüyor. Bir diğer yandan balinaların geçtiğimiz 24 saat içerisinde en çok trade ettiği token ise LINK olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu balinalar SAND, ANKR ve GRT alımları da gerçekleştirdi.

FTX token (FTT) ise liderliğini sürdürüyor

Balinalar genel olarak Ethereum (ETH) haricinde de en çok kripto para borsası FTX’in token’ı olan FTT’yi ellerinde bulunduruyor. Altcoin FTT ise popüler memecoin olan Shiba Inu (SHIB)’yu takip ediyor. Birkaç aydır balinaların elinde bulundurduğu kripto varlıklar açısından bu iki token arasında bir yarış yaşanıyordu. SHIB ve FTT arasındaki bu yarışta zaman zaman liderliği SHIB, zaman zaman FTT elinde tutuyor.

 

FTX token, balinaların elinde tuttuğu diğer altcoin’ler arasında ise liderliğini yüzde 15.86 ile korumaya devam ediyor. Hemen arkasından ise SHIB, yüzde 15.14 ile FTX token’i takip ediyor. Balinaların elinde tuttuğu altcoin listesinde FTT ve SHIB’i USDC, USDT, BEST, OKB, MANA, CRO, BTR, MATIC, WBTC, GALA, MXC ve FTM izliyor. CoinGecko verilerine göre son 1 haftalık süreçte FTT,  yüzde 7,1 değer kaybı yaşadı. Anlık olarak ise 41.04 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku