Ethereum Balinaları Bu Metaverse Altcoin’inden Biriktiriyor

1.911

Balina izleme platformu WhaleStats verilerine göre, devasa bir Ethereum (ETH) balinası iki altcoin projesine çılgın düzeyde yatırım yaparak, toplamda 23,9 milyon dolar değerinde satın aldı. Bir metaverse kripto para projesi de, balinaların ilgi gösterdiği coin’lerin arasında yer alıyor.

Devasa kripto balinası bir Ethereum rakibini yığıyor

Blockchain işlem takipçisi WhaleStats tarafından sağlanan veriler, isimsiz bir Ethereum cüzdanının 6,72 milyon dolar değerinde, 135 bin Terra (LUNA) satın aldığını ortaya koyuyor. Terra, merkeziyetsiz stablecoin’lerin temelini oluşturan halka açık bir Blockchain protokolüdür. Dokuzuncu sıradaki kripto para birimi son 24 saat içinde yüzde 5,18 oranında düşüş yaşadı ve şu anda 51,35 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kaynak: WhaleStats/Twitter
Kaynak: WhaleStats/Twitter

Dördüncü en zengin balina cüzdanı ayrıca 17,2 milyon dolar değerinde, beş milyon sanal dünya kripto para birimi The Sandbox (SAND) satın aldı. Sandbox (SAND) son 24 saatte yüzde 4,87 artış ile yeşil alanda yer alıyor ve 3,61 dolar seviyesinden işlem görüyor. WhaleStats ayrıca, yüzde 6,63 artışla 1,70 dolar değerindeki katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) için de bir yatırım çılgınlığı olduğunu bildiriyor. İsimsiz tek bir Ethereum balinası, bir günde toplamda yaklaşık olarak 6,2 milyon dolar tutarında dört ayrı işlemde Polygon (MATIC) satın aldı. WhaleStats satın alımları şu şekilde açıkladı:

1,94 milyon dolar değerinde 1.199.985 MATIC
1,66 milyon dolar değerinde 1.000.090 MATIC
1,92 milyon dolar değerinde 1.159.995 MATIC
1,40 milyon dolar değerinde 845.778 MATIC

ETH balinasının Poligon yatırımları 24 milyon doları aştı

WhaleStats ayrıca son 24 saat içinde en çok satın alınan altcoin projelerini de açıkladı. Konuya ilişkin olarak WhaleStats tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer veriliyor:

En büyük 1.000 Ethereum cüzdanı tarafından satın alınan ilk 10 token arasında YFI, MATIC ve WOO da var.

Çok zincirli merkeziyetsiz finans protokolü yearn.finance (YFI) son 24 saatte yüzde 33 oranında düştü ve şu anda yatay pozisyonda seyrediyor. YFI şuan 24.438 dolar seviyelerinden işlem görüyor. İşlem platformu Woo Network (WOO) ise son 24 saat içinde yüzde 67 oranında düşüş yaşadı ve şu anda 0,588047 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com web adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku