Ethereum Balinaları Bu Altcoin’e Hücum Ediyor

959

Gala (GALA), en büyük Ethereum (ETH) balinalarının tercih ettiği en iyi kripto para birimlerinden biri haline geldi. Balina izleme platformu WhaleStats’a göre, Gala token’ı son 24 saatte en büyük 100 cüzdan tarafından satın alınan ilk 10 token arasında yerini aldı. Ethereum balinalarının birikmesi, kripto paranın son 24 saatlik işlem hacminde yüzde 141’in üzerinde bir artış kaydetmesine neden oldu.

Ethereum balinaları altcoin GALA biriktiriyor

İlk 100 Ethereum cüzdanı ortalama olarak 1,88 milyar dolar değerinde ve 154.585 ETH’ye, 224 token’a ve 4 NFT’ye sahip. WhaleStats tarafından paylaşılan verilere göre GALA, son 24 saatte ETH balinaları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para arasında altıncı sırada yer alıyor. Altcoin, aynı cüzdanlar tarafından son 7 gün içinde satın alınan en büyük 10 coin listesine de girdi. Bu listede ise sekizinci sırada yer alıyor. WhaleStats’a göre, daha önce bir Ethereum balinası 8,82 milyon dolar değerinde 29.999.999 Gala token’ı satın aldı.

Ethereum (ETH) balinaları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para - Kaynak: WhaleStats
Ethereum (ETH) balinaları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para – Kaynak: WhaleStats

Bu arada altcoin GALA’ya daha ayrıntılı baktığımızda, en büyük ETH cüzdanlarının altcoin projesini eşit olarak alıp sattığı görülüyor. Bu nedenle GALA, son 24 saat ve 7 gün içinde en çok satılan 10 token listesinde de görülebilir. ETH cüzdanlarının en büyüğü, ETH hariç toplam kripto para yatırımlarının yalnızca yüzde 0,52’sini oluşturan 50 milyon doların üzerinde altcoin GALA’ya sahip. Bununla birlikte, FTX Token (FTT) balinaların elindeki en büyük token olma pozisyonunu koruyor. Toplam kripto para piyasası yatırımlarının yüzde 19,36’sını oluşturan 1,85 milyar doların üzerinde altcoin FTX’e sahipler.

GALA fiyatı yüzde 16 oranında arttı

GALA, son 24 saat içinde yüzde 16’nın üzerinde patlayıcı bir artış kaydetti. 24 saatlik işlem hacmi 940.5534.234 dolar düzeyinde gerçekleşti ve yüzde 140’ın üzerinde artış gösterdi. Altcoin projesi, şu anda ortalama 0,2782 dolar fiyat seviyesinden işlem görüyor. CoinMarketCap’e göre GALA, 2,01 milyar doların üzerinde toplam piyasa değeri ile 58. sırada yer alıyor. Altcoin GALA, 6.977.205,436 coin dolaşım arzına sahip.

Gala fiyat verileri - Kaynak: CoinMarketCap
Gala fiyat verileri – Kaynak: CoinMarketCap

Altcoin Gala ve kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku