featured

Edward Snowden'dan 2024'te Bitcoin İçin Şaşırtıcı Tahmin!

Edward Snowden, Bitcoin hakkındaki çarpıcı öngörüsüyle dikkat çekiyor: Bir ulusal hükümetin gizlice Bitcoin alımını açıklayacağını iddia ediyor.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski ABD Ulusal Güvenlik Ajansı çalışanı ve ünlü muhalif Edward Snowden, kripto para birimi Bitcoin’in geleceğiyle ilgili çarpıcı bir tahminde bulundu.

Snowden, son zamanlarda attığı tweet’te, bu yıl içinde bir ulusal hükümetin, Bitcoin satın aldığını kamuya duyurmadan önce bunu gizlice gerçekleştireceğini iddia etti.

Rusya’da sığınmacı olarak yaşayan Snowden, 2013 yılında Ulusal Güvenlik Ajansı’nın küresel izleme programlarına ilişkin gizli bilgileri ifşa etmesiyle tanınıyor. Snowden ayrıca mahremiyetin korunması ve sansüre direnme aracı olarak Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini destekliyor.

Snowden, Moskova havaalanında 40 gün geçirdikten sonra çeşitli ülkelerden sığınma talep etmişti. 27 ülkenin talebini reddetmesinin ardından, bugün hala Rusya’da yaşamını sürdürüyor.

Snowden’ın 2013 yılında yaptığı açıklamalar, Amerikan istihbarat kurumlarının yönetmeliklerinde ve artık ABD teknoloji şirketlerinin web trafiğinin çoğunu şifrelemesi gibi uygulamalarda değişikliklere yol açtı. Snowden, yaşamını ve istihbarat camiasındaki deneyimlerini anlattığı “Permanent Record” adlı anı kitabında detayları paylaşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Edward Snowden’dan 2024’te Bitcoin İçin Şaşırtıcı Tahmin!