Dev Haber: Donald Trump Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’nin eski başkanı Donald Trump bu altcoin ile anlaşma imzaladı. NFT koleksiyonunu genişletmeye karar veren eski başkanın gözü bu altcoinde!

Donald Trump’dan şaşırtan kripto atağı

Sansasyonel açıklamalarıyla çok konuşulan eski lider, geçmişte kripto dünyasıyla ilgili ağır eleştirilerde bulunmuştu. Şimdilerde ise Trump, yeni NFT projesini duyurdu. ABD’ye damga vuran eski başkan, son zamanlarda birçok anlaşma imzalayan Polygon (MATIC) şimdi de Trump ile ortaklık kurdu. Trump, markalı ürünleri piyasaya sürmesiyle son zamanlarda çok ses getirmişti. Görünen o ki eski başkan kripto dünyasında da damga vurmaya hazırlanıyor. Özellikle geçtiğimiz yıl çok konuşulan NFT, hala popülerliğini korurken Trump da artık NFT yatırımcıları kervanına katıldı.

Dev Haber: Donald Trump Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu!

Geçtiğimiz gün yapılan duyuruya göre, Trump’ın Truth Social hesabında, “Donald Trump Digital Trading Card” koleksiyonu ilk kez kamuoyuna sunulacak. Koleksiyonun paylaşıldığı web sitesine göre her bir kart 99 dolardan satılıyor. Ayrıca, ilgili koleksiyonla ilgili bir çekiliş düzenleneceği de duyuruldu. Çekilişte ise “Trump ile golf” , “Trump ile zoom görüşmesi” gibi ödüller yer alıyor. Kart koleksiyonu Polygon (MATIC) blockchaininde basılacak. Şu an ilk basım için hedeflenen miktar ise 45.000 NFT.

Gözler bu altcoin projesinde

Çok tartışmalı bir lider olan Donald Trump, 2017-2022 yılları arasında ABD başkanlığı yapmıştı. 2020’de yeniden yapılan seçimde kaybeden Trump, öfke dolu açıklamalarıyla dünya gündemine oturmuştu. Kriptoarena.com olarak da belirttiğimiz üzere NFT koleksiyonu yapmaya hazırlanan eski başkan, “yalnızca 99 dolar” kampanyasıyla projesini hayata geçirmiş durumda. Kripto yatırımcıları Trump’dan gelen böyle bir hamle üzerine şaşırırken, bunun 2024 seçimlerine bir hazırlık olduğunu söyleyenler de oldu. Önceden kripto para varlıklarıyla ilgili ağır eleştiriler yapan liderin şimdi sektöre hızlı bir giriş yapması, 2024’de yeniden aday olacağının göstergesi olabilir. Bu şekilde oy kazanmaya çalışan liderin gelecek planları henüz açıklanmadı.

Dev Haber: Donald Trump Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu!

Trump’ın yanı sıra, ortağı MATIC de kripto kullanıcılarının radarına girmeyi başardı. Son aylarda çok büyük anlaşmalar imzalayan MATIC, Trump ile olan son ortaklığıyla ilgileri tamamen üzerine çekmeyi başardı. Uzman analistler gelecekte MATIC’ın değerlenebileceğini öngörürken altcoin şu anda 1 dolar seviyelerinden işlem görüyor. On birinci en büyük kripto para birimi olan MATIC, Trump anlaşmasının ardından son 24 saate popülerliğine popülerlik kattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dev Haber: Donald Trump Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu!