Dogecoin ve Tron Fiyat Analizi: Teknik Görünüm ve İzlenecek Seviyeler!

28

Dogecoin (DOGE) Çarşamba günü diğer kripto para birimleri ile birlikte toparlandı ve yüzde 15’in üzerinde kazanç elde etti. Son desteğin 0,16 dolardan yükselmesi, 0,2 doların üzerine zemini geri kazandı ancak 0,25 doları geçemedi. Bitcoin fiyatı 32 bin dolar’a geri çekilmeden önce 35 bin dolar’a yükseldi, Ethereum ise 2 bin dolar seviyesinin altına düştü. Uluslararası para transferi tokenı XRP 0,52 dolardan toparlandı ancak 0,67 dolardan bir bariyere çarptı ve 0,62 dolara düzeltmeyle sonuçlandı.

Dogecoin fiyat analizi

Dogecoin an itibariyle 0.223 dolardan işlem görüyor. Önemli destek seviyesi, 0,2 dolardan korunuyor gibi görünüyor ve bu da boğaların ivme kazanması için bolca zaman sağlıyor. Bununla birlikte, Dogecoin’in birincil engeli 0,25 dolar üzerinden hafif bir itmeye ihtiyacı olacak ve bu da fiyatı 0,45 dolara yükseltebilir.

Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) göstergesinin önümüzdeki seanslarda yükseliş sinyali vermesi muhtemeldir. Bu aracın bir varlığın trendini izlediğini ve ivmesini ölçtüğünü unutmayın. Dogecoin (DOGE)’de daha yüksek seviyeler için spekülasyonlar arttıkça MACD hattının sinyal hattının üzerinden geçmesiyle piyasaya daha fazla alıcı çağrılacak.

TRON fiyat analizi

Tıpkı Dogecoin gibi, TRON da toparlanma sürecine girdi. TRON fiyatı, düşüşten 0,045 dolara kadar olan toparlanmayı sürdürmüş gibi görünüyor. 0,05 doların üzerinde bir kırılma, daha fazla satın alma siparişini tetikleyerek TRX’i 0,06 doların üzerine çıkardı.

An itibariyle, TRON, boğaların şu anda 0,07 dolar olan 50 Basit Hareketli Ortalama Direncinin üzerine çıkma baskısının ortasında 0,064 dolardan işlem görüyor. 0.075 doların üzerinde bir günlük kapanış, TRON’un 0,1 doların üzerinde toparlanmaya başlaması için ihtiyaç duyduğu faktör. MACD ayrıca önümüzdeki seanslarda yükseliş eğilimini güçlendirerek yükselişe geçebilir. Benzer şekilde, RSI orta çizgiyi geçerken yükseliş görünümünü teyit ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku