Devasa Ethereum Balinası Bu Altcoin’e Hücum Ediyor

4.676

Popüler kripto analisti tarafından paylaşılan habere göre, dördüncü en büyük Ethereum balinası,  popüler bir Ethereum (ETH) token’ına yoğunlaşıyor.

Devasa balina, Ethereum (ETH) token’ına 580 milyon değerinde yatırım yaptı

Kaynak: WhaleStats
Kaynak: WhaleStats

Balina dedektifi WhaleStats verilerine göre, isimsiz bir cüzdanın FTX borsasının yerel token’ı olan  FTT token’dan 14.000.000 aldığını ortaya koyuyor. Gerçekleştirilen bu işlemin 581.444.018 dolar değerinde olduğu belirtiliyor. Balina şu anda toplam değeri 3,8 milyar doları aşan 1,2 milyar dolardan fazla FTT’ye sahip ve WhaleStats’ın listesinde Ethereum (ETH) kripto para biriminin kendisi hariç en iyi 1000 Ethereum cüzdanı arasında dördüncü sırada yer alıyor. Popüler kripto analisti Smart Contracter FTT’ye ilgi gösterdiğini ifade ediyor. Ünlü trader ayrıca kripto paranın tarihsel grafiğindeki keskin yüksekler ve düşükler arasındaki Fibonacci ABC aralığının, token’ın gelecekteki fiyat hareketleri için cesaret verici işaretler sunduğunu belirtiyor. Ünlü analist Twitter’da 196 bin takipçisi ile paylaştığı bir tweet’te şöyle söylüyor:

FTT fiyatı uzun zamandır durağan bir görünüm sergiliyor. Aslında büyük bir dip gördüğümüzü düşünüyorum ve buradan [tüm zamanların en yüksek seviyelerine] doğru gideceğimizi düşünüyorum.

Fibonacci ABC aralığının 0,618’in altına düştüğü ve boğa/ayı dönemlerinin neredeyse 1:1 uzadığı süper yüksek zaman dilimleri için mükemmel bir ABC.

Devasa balina, Ethereum (ETH) token’ına 580 milyon değerinde yatırım yaptı Kaynak: Smart Contracter/Twitter
Devasa balina, Ethereum (ETH) token’ına 580 milyon değerinde yatırım yaptı Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Ekim ayının sonlarında FTX’in, kripto para piyasası farkındalığını ana akım medyaya taşımak için Şubat 2022 Super Bowl sırasında reklam yayın süresi satın aldığı bilgisi paylaşıldı. Bunlara ek olarak FTX geçen hafta, Ethereum tabanlı takas edilemeyen token’lar (NFT) için bir pazarın başlatıldığını da duyurdu.

FTX token (FTT) güncel fiyatı

Dördüncü en büyük Ethereum balinası tarafından yatırım yapılan, FTT token fiyatı son 24 saatte -%1,3 oranında azalarak, yazım sırasında, 42,86 dolar seviyesinden işlem görüyor. FTX token’ın son 24 saatlik işlem hacmi ise 103.819.097 düzeyinde gerçekleşti. Kripto para piyasasında, piyasa değerine göre 33. sırada yer alan FTX token toplam olarak 6.104.576.028,00 dolar piyasa değerine sahip. Dolaşımda 140 Milyon FTT coin arzı, toplamda 335 Milyon coin arzı bulunuyor. Ethereum (ETH) ve kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku