Dev Haber: Bu 6 Altcoin 6 Ayrı Ortaklık Duyurdu!

41

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere 2023’e hızlı bir ivmeyle giriş yapan kripto para piyasası, bu altcoin projelerinin yeni ortaklıklarıyla beraber canlanıyor! İşte detaylar…

Algorand bu büyük şirketler ile ortak oldu!

Algorand Vakfı, dünyanın en büyük kripto para birimi topluluklarına sahip ülkelerden biri olan Hindistan’da Web3 genelinde büyümeyi artırmanın yollarını arıyor. Algorand Vakfı, ortaklıklardan birinin, Hindistan merkezli en büyük inovasyon merkezi T-Hub ile olduğunu ortaya koyarak, Web3 ürünlerinin artan benimsenmesi sırasında Algorand’ın blockchain yatırım yol haritasının bir parçası olduğunu belirtti.

Duyuruya göre amaç, dünyanın en kalabalık ülkesi olma yolunda ilerleyen Hindistan’a istihdam ve diğer çözümler sunmaya yardımcı olmak için blockchain teknolojisinden yararlanmak. Altcoin projesi, T-Hub, diğerlerinin yanı sıra Intel, Meta, AWS ve Microsoft gibi isimleri içeren bir marka patronu olan 600’den fazla kurumsal ortağa sahiptir. Algorand Foundation’ın duyurduğu diğer ortaklıklar, Jawaharlal Nehru Hyderabad Teknoloji Üniversitesi, Serbest Meslek Sahibi Kadınlar Derneği (SEWA), Indian School of Business ve Clinton Global Initiative iledir.

WeTransfer yeni NFT projesi için Minima ile anlaştı!

Dijital dosya paylaşım hizmeti WeTransfer ile blockchain platformu Minima, önümüzdeki Mart ayında, NFT basım hizmeti sunmaya başlayacak. NFT’ler, güvenli bir eşler arası ağ aracılığıyla sunulacak. Bir NFT, kişiden kişiye, üçüncü taraf bir aracı olmadan aktarılabilecek. Mobil kullanım için optimize edilmiş bir katman-1 blockchain projesi olan Minima’nın web sitesine göre, ultra yalın protokolü, kullanıcıların tamamen merkezi olmayan bir ağ olmayı umdukları şeyi yaratarak “tam bir oluşturma ve doğrulama düğümü çalıştırmalarına” izin verecek. Platform şu anda test ağı aşamasında ve Mart ayında 180 ülkede hayata geçmeyi planlıyor.

Bu NFT Coin İçin Dikkat: Öncü isim El Çekiyor!

Şirket bir basın açıklamasında, WeTransfer ile olan ortaklığın, blockchain kullanıcılarının “dijital varlıklarını paylaşmalarına ve verimli bir şekilde gelir toplamalarına” olanak tanıyacağını söyledi.

New York Universitesi bu altcoin projesiyle ortaklık kurduğunu duyurdu!

Bildiğiniz üzere Web3 dünyası ve blockchain teknolojisi, günden güne hayatımızdaki birçok noktaya dokunuyor. Amerika’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan New York Üniversitesi, Web3 dünyası ve blockchain teknolojisi ile birlikte yeni atılımlarda bulundu. New York Üniversitesi, sektörde bulunan blockchain firmaları ile öğrenciler ve öğretim üyeleri için yeni bir Web3 Öğrenme Atölyesi’ni tanıtmak amacıyla NEAR Foundation ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Üniversitenin Spor Enstitüsü tarafından desteklenen Web3 Öğrenme Atölyesi, aynı zamanda Web3 ve Blockchain teknolojileri ile spor endüstrisi arasında kurduğu köprü göreviyle dikkat çekiyor.

NEAR Protocol (NEAR) Nedir?

Bu ortaklık ile beraber altcoin NEAR, 2.82 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşadı. Anlık olarak kripto para projesi, 2.52 dolar seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değeri ise 2,145,780,452 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Altcoin Flare (FLR) Uppercent ile ortaklık kuruyor!

Flare, Uppercent ile stratejik bir ortaklığa imza attı. Ortaklık, iki projenin NFT’ler tarafından desteklenen bir eğitim pazarını başlatmasını sağlayacak. E-öğrenmeye adanmış ilk NFT pazarı olan bu proje ile beraber bir ilk yaşanmış olacak. NFT’ler, Flare ağında yayınlanacak ve dünya çapında en başarılı yüzde 1’lik kesim tarafından verilen yüksek kaliteli çevrimiçi kurslara erişimin kilidini açmak için erişim geçişleri olarak kullanılacak. Uppercent üyeleri, çeşitli alanlardan eğitmenler tarafından oluşturulan özel kurslara katılım kartları satın alabilir, satabilir ve ticaretini yapabilirler. Eğitmenler, girişimcilik, sosyal medya ve zihniyet gibi mesleki becerileri kapsayan zirve yolculuklarında öğrendikleri dersleri anlatacaklar.

Dikkat: Bu 9 Kripto Para Şubat'ta Tahtadan Fırlayabilir!

Yapay zeka coin AGIX, yükselişe geçiyor!

Bildiğiniz üzere kripto para piyasası son zamanlarda yapay zeka trendi ile beraber çalkalanıyor. Son zamanların en çok yükseliş yaşayan kripto para birimlerinden biri olan AGIX fiyatı ise son ortaklıkla beraber birçok yatırımcının dikkatini çekti. Proje, AI hizmetleri arasında otonom birlikte çalışabilirliği sağlamak için bir Yapay Zeka Etki Alanına Özgü Dil (AI-DSL) olan MeTTa kullanan geliştiricileri için yüksek uygulamaları geliştirmek üzere Cardano’nun programlama dili Haskell’e odaklanan bir ortaklık duyurdu.

Bu Yapay Zeka Coinleri Adeta Tahtadan Uçtu!

Son 30 günlük süreç içerisinde AGIX, yüzde 700’ün üzerinde değer kazandı. Anlık olarak kripto para projesi, 0.456949 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak cointelegraph bitcoinist coindesk
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku