DeFi Tabanli Altcoin Piyasaya Meydan Okuyor! İşte Ayrıntılar

69

Kripto para piyasası bir süredir düşük performans göstermeye devam ederken lider kripto para birimi Bitcoin ve altcoin’ler yatay hareket etmeye devam ediyor. Ancak bu merkeziyetsiz finans (DeFi) ve oyna – kazan porjesi altcoin , Mart ayı boyunca piyasaya meydan okuyarak yükseliş trendini sürdürdü.

Bu altcoin  projesinin fiyatı 30 günde yüzde 1.176 fırladı

Son 1 ayda yükseliş trendini sürdürerek müthiş bir ivme yakalayan altcoin Xido Finance (XIDO), likidite sağlayıcılarına yield-farming (likidite madenciliği) teşvikleri sunan, 100 milyon XIDO token’lık sınırlı bir arza sahip olan otomatik bir piyasa yapıcıdır. Projenin yerel altcoin projesi XIDO, 2.049.535.000 dolar piyasa değerine sahip ve şuanda fiyatı 72.37 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Piyasa değerine göre 56. Sırada yer alan altcoin, son 30 günde yaklaşık yüzde 1.176 artış gösterdi.

Xido Finance, 2020’nin üçüncü çeyreğinde kripto piyasasına giriş yaparken, XIDO token ise geçen Haziran ayında piyasaya sürüldü ve aynı ay yoğun bir düzeltme yaşamadan önce 481 dolarla zirve yaptı. Proje Binance Smart Chain (BSC) üzerinde başlatılmıştı. Xido Finance ekibi, projenin amacını açıklarken, “tamamen şeffaf, topluluğa ait ve açık kaynaklı bir oracle platformunun oluşturulmasını sağlamak” ifadesini kullanıyor.

Xido Finance nasıl popüler hale geldi?

Kripto para birimleri ile ilgilenen kişiler yakın zamanda Xido Finance de yatırım yaparak kar elde etmeye başladı. Hızlı bir yükselişin ardından altcoin XIDO, yatırımcılarının ve ilgililerin yüzünü güldürmeyi başardı. Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler ve artan yükselişle beraber Xido Finance meraklıları da arttı ve zamanla, Xido Finance kripto para piyasasında oldukça popüler hale geldi. Bu durumla birlikte yatırımda bulunan ve kazanç elde elde etmiş birçok müşteri, sosyal medya aracılığıyla bu kazançları konuşmaya başlayarak Xido Finance viral bir etki yaratmış oldu. Yaşanan gelişmelerle birlikte kripto para dünyasında, Xido Finance adını duyurmayı başarıp kripto para pazarında yer edinebilmiş bir coin halini almaya başlamıştır.

Bu makalede yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para piyasasına yatırım yapmak oldukça risklidir ve piyasa büyük ölçüde düzenlemeye tabi değildir. Bu nedenle yatırım yaparken risk altında olduğunuzu bilmeniz gerekir. Daha fazla altcoin haberi için, Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku