Decentraland (MANA)’den Çarpıcı Açıklama: İşte Analist Tahmini!

1.486
Kurumsal sermaye projeye akarken, Decentraland (MANA) popülaritesi artıyor. MANA fiyatı, son iki hafta boyunca yükseliş trendini sürdürdü.

Decentraland (MANA), kartopu savaşları düzenliyor! Analist, yeni ATH bekliyor!

Analistler, Decentraland için yükselişin devam edeceğini savunuyorlar. Uzmanlara göre, altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak. Decentraland, kullanıcıları metaverse deneyimine çekmek için sanal dünyasında kartopu savaşları düzenliyor. Son iki hafta içinde  zincir üstü aktivitede de bir artış var. Decentraland bugün erken saatlerde metaverse dünyasının en büyük kartopu savaşı hakkında tweet attı. Kurumlar ve büyük cüzdan yatırımcıları, Decentraland metaverse’de dijital gayrimenkul edinmeye devam ediyor.

Decentraland, yakın zamanda yeni projelere imza atıyor. Şirket, kullanıcı deneyimini güçlendirmeye yönelik özelliklerle birlikte bir gündüz/gece temalı gökyüzü özelliğini tanıttı. Gökyüzünün durumu tahmin edilebilir ve içerik oluşturucular metaverse deneyimlerini gündüz ve gece döngüsüne göre uyarlayabilir. Analistler, metaverse coşkusunun yeni başladığına ve MANA fiyatının bir sonraki tüm zamanların en yüksek seviyesi için yükseliş trendine devam edebileceğine inanıyor. Kripto para piyasasında Hayess5178 olarak bilinen analist, MANA yükseliş trendinin korunacağına inanıyor. Decentraland, Polygon ekosisteminde en yüksek fiyat artışı sergileyen proje olarak ortaya çıktı. Analist, MANA fiyatı 3.17 dolar direncin üzerinde tutarsa, mevcut boğa koşusunda Decentraland için 6.50 dolarlık bir hedef belirledi. FXStreet analistleri MANA fiyat trendini değerlendirdi ve yatırımcıların kar elde etmeye devam edeceğini tahmin etti.

Grayscale: metaverse trilyon dolarlık bir endüstri haline gelecek

Uzmanlara göre metaverse, bu boğa sezonunda NFT çılgınlığını geride bırakacağa benziyor, çünkü daha fazla ana akım proje yakın gelecekte sanal gerçeklik dünyasına girmeyi hedefliyor. Grayscale tarafından yayınlanan bir araştırma raporu, Metaverse kullanıcılarının sayısının bir buçuk yılda 10 kat arttığını tahmin ediyor. Grayscale raporu ayrıca, Metaverse sektörünün mevcut oranda gelişmeye devam etmesi halinde, gelecek yıla kadar trilyon dolarlık bir endüstri haline gelebileceği öngörüyor. Decentraland (MANA) gibi projeler, büyük ilgi görüyor.
Popüler Analist: 7 Metaverse Altcoin 2022'ye Damgasını Vurabilir
 
2021’in son çeyreğinde yeni zirvelere ulaşan artan sayıda Metaverse cüzdanını bulunuyor Rapor, Metaverse’in erken aşamada olmasına rağmen eğlence ve emlak endüstrisinde büyük bir oyuncu haline geldiğinin altını çiziyor. Metaverse, Facebook’un Web 2.0 için yaptığına oldukça benzer şekilde Web 3.0 için kritik bir rol oynayacak. Rapor, şu ifadelere yer verdi:

Web 2.0 mobil internet, interneti nasıl, nerede, ne zaman ve neden kullandığımızı değiştirdi. Buna karşılık, bu, iş modellerimizi, kültürümüzü ve politikamızı değiştiren kullandığımız ürünleri, hizmetleri ve şirketleri de değiştirdi. Web 3.0 Metaverse de aynı şeyi yapma potansiyeline sahip

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku