Cardano CEO’sundan Çarpıcı Elon Musk ve Twitter Yorumu

347

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, Twitter yönetim kurulu tarafından onaylanan Elon Musk ile yapılan anlaşma hakkında yorum yaptı ve şirketi önemli ölçüde iyileştirmesinin muhtemel olduğunu açıkladı. Cardano Blockchain’i platformunun kurucusu Charles Hoskinson, Elon Musk’ın Twitter devi ile devralma anlaşmasını desteklemek için bir tweet yayınladı ve ikincisinin önemli ölçüde daha iyi bir şirket olmasını beklediğini belirtti.

Cardano CEO’su, yeni liderliğin neden Twitter’ı iyileştirebileceğini açıklıyor

25 Nisan’da yayınlanan bir tweet’te Hoskinson, Tesla patronunun Twitter’da kripto dolandırıcılığı botlarını yasaklama sözü veren tek kişi olduğunu belirtti. Bu nedenle Hoskinson, bu sosyal medya platformunun yeni lideri ile önemli ölçüde gelişmesini bekliyor. Daha önce Cardano ve IOHK kurucusu, Twitter’ı satın alma teklifinin reddedilmesi durumunda Elon Musk ile sıfırdan merkeziyetsiz bir sosyal medya platformu oluşturmaktan mutlu olduğunu tweetledi.

Ancak dün, Twitter yönetim kurulunun Musk’ın yaklaşık 44 milyar dolarlık nakit satın alımını onayladığı bildirildi. Bazıları Tesla patronunun satın almayı finanse etmek için TSLA hisselerinin bir kısmını satması gerektiğine inanıyor.

Mike Novogratz ve Peter Schiff, Twitter’ın devralınmasıyla ilgili açıklamada bulundu

İki büyük yatırımcı ve fon yöneticisi, onaylanan satın alma anlaşmasıyla ilgili yorumlarını Twitter’da yayınladı: Mike Novogratz (CEO ve Galaxy Digital’in kurucusu) ve Peter Schiff (SchiffGold’un başkanı, enflasyondan korunma aracı olarak altını tercih eden Bitcoin düşmanı). Novogratz, Musk’ın Twitter’ı kripto dolandırıcılık botlarından temizlemesini beklediğinden, Novogratz’ın tweet’i Hoskinson’ın tweet’ini kabul niteliği taşıyor. Musk’ın yönetim tarzı herkese uymasa bile, botlar hakkında verdiği sözü tutarsa, bunun bile tek başına minnettarlığa değeceğini belirtti.

Schiff bu anlaşmayı Musk’ı eleştirmek için bir şans olarak değerlendirdi ve sentimilyarderin finansmanı sağlamak için Tesla hissesini satmak zorunda kalabileceğini varsayıyor. Schiff, bunun Musk için uygun olacağına inanıyor, çünkü bir noktada “Tesla balonunun patlamasını” bekliyor ve şimdi Elon TSLA’yı daha sonra indirimle satmak zorunda kalmak yerine daha yüksek bir fiyata satabilecek. Ayrıca Schiff, Musk’ın Twitter’ı gerçekten satın almasını beklemediğini de sözlerine ekledi.

Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku