Bu Altcoin Yol Ayrımında! Ralli mi Geliyor Yoksa Çöküş mü?
Bu Altcoin Yol Ayrımında! Ralli mi Geliyor Yoksa Çöküş mü?

Bu Altcoin Yol Ayrımında! Ralli mi Geliyor Yoksa Çöküş mü?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, yaşadığı hacker saldırısıyla son günlerde çokça konuşulan altcoin Solana (SOL) fiyatı, onu Mayıs başında görülen en yüksek seviyelere çıkarabilecek ya da sıkıcı yatay konsolidasyona itebilecek bir seçimle karşı karşıya . Yatırımcıların likidite havuzlarına çok dikkat etmesi gerekmektedir.

İşte bu altcoin için olası yükseliş ve düşüş senaryoları

Solana fiyatı, 15 Haziran’daki 25.71 dolarlık dip seviyesinden bu yana daha yüksek dipler üretiyor. Bu yerel dipten bu yana, SOL bir noktada yüzde 84 ralli yaparak dört yüksek zirve üretti. Şu anda, SOL 39 dolardan işlem görüyor. 31.66 doların altında mevcut tahsil edilmemiş stop-loss likidite havuzları var ve Haziran 2022’deki dip oluşumu sırasında 26 dolar civarında salınan dip seviyeleri oluştu. Piyasa yapıcıların bakış açısına göre, bu seviyelerin süpürülmesi muhtemel ve gerçekleştiğinde bir ralli tetiklenecek.  Aynı şekilde, benzer likidite havuzları 47,43 dolar ve üzerinde mevcuttur. Bu nedenle, yatırımcılar Solana fiyatındaki düşüşleri satın almak istiyorsa, en iyi seviyeler 31 ila 25 dolar olacaktır.

altcoin

Önce satış duraklarının süpürüldüğünü varsayarsak, potansiyel getiriler yüzde 40 ila yüzde 90 arasında değişecek ve SOL 45 ila 60 dolar seviyelerine ulaşacak. Yukarı yönlü senaryo çekici görünse de, yatırımcıların kripto para piyasasının yönlü önyargısının karmakarışık olduğunu anlamaları gerekiyor. Solana fiyatı yukarıda mevcut olan likiditeyi 47 dolardan toplamak için hareket ederse, o zaman yukarı yönlü bir hedefin olmaması SOL’un uzun süre konsolide olmasına neden olabilir. Bununla birlikte, Solana fiyatı 24,52 dolar destek seviyesinin altında daha düşük bir dip üretirse, bu engeli bir dirence çevirecek ve SOL için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

FTX’in CEO’su, en az değer verilen kripto varlığını tespit ettiğini söylüyor

Kripto milyarderi Sam Bankman-Fried, Fortune ile yaptığı yeni bir röportajda , Ethereum ( ETH ) katili olarak bilinen altcon Solana (SOL)’nın son mücadelelerine rağmen en çok gözden kaçan bir kripto para birimi olduğunu söylüyor. ve şunları ekliyor:

Şu anda en az değer verilen token… Bence cevap bir anlamda Solana. Temel olarak, kısa bir süre içinde çok fazla kötü PR olduğunu düşündüğüm için, adil olmayı hak ettiğini düşünüyorum. Teknolojik olarak, üzerinde çalışılacak çok şey vardı, ama bence şimdiden üçte ikisinde işe yaradı. Diğer üçte birini aşacağını düşünüyorum ve insanların [Solana] hakkında gözden kaçırdığı şey, ne zaman mümkün olanın sınırlarını test etsen, o zaman neyin kırıldığını anlıyorsun. Solana’nın yaptığını yapmaya çalışsaydı, herhangi bir blockchain kırılırdı. Bu, neyin rafine edilmesi ve neyin iyileştirilmesi gerektiğini anlamasının bir yoluydu. Sorunların daha önce çözülmesini dilerdim, bu çok daha iyi olurdu… Ancak sınırları zorlamak ve hangi kırılmaları görmek için temel bir şey, blok zincirlerinin büyümek için şu anda ne yapmaya çalışması gerektiğidir.

Solana, Hem Ethereum Hem de Binance'i Gölgede Bıraktı!

Ancak CEO, Solana hakkındaki görüşlerinin sadece kendi görüşü olduğunu ve yatırım tavsiyesi olarak alınmaması gerektiğini belirtiyor. Son zamanlarda, hacker’ların blockchain ile ilişkili mobil kripto cüzdanlarına saldırmalarının ardından Solana ekosistemi 8 milyon dolarlık saldırıya uğradı .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin Yol Ayrımında! Ralli mi Geliyor Yoksa Çöküş mü?