Uzmanlar Açıkladı: Bu Altcoin Yakın Zamanda Yükselişe Geçebilir!
Uzmanlar Açıkladı: Bu Altcoin Yakın Zamanda Yükselişe Geçebilir!

Uzmanlar Açıkladı: Bu Altcoin Yakın Zamanda Yükselişe Geçebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere birçok kripto para yatırımcısı yakın zamanda büyük yükselişler için analistleri yakından takip ediyor. Birçok yatırımcının boğa dönemini beklemesiyle beraber bazı altcoin projelerinin hacimlerinde patlama yaşanırken, önde gelen uzmanlar Near Network (NEAR) için açıklamalarda bulundu! İşte detaylar…

“Bu altcoin projesinde patlama yaşanabilir”

Geçtiğimiz yıllarda birçok kez yaşadığı yükselişlerle adından söz ettiren popüler altcoin projelerinden Near Network (NEAR), tekrar gündeme geldi. Önde gelen kripto para analistleri Near Network’ün işlem hacimlerinde ve kullanım oranlarında Eylül 2023 itibariyle büyük bir patlama olduğunu ortaya koydu. Aktarılan resmi istatistiklere göre, ağ günde son zamanlarda günde ortalama 1.9 milyona yakın işlem gerçekleştirdi ve günlük aktif hesap sayısı 730.000’den fazla oldu.

Bununla beraber veriler ışığında 5 Eylül tarihinde Near Network ağı, toplam işlemler, aktif hesaplar ve gaz kullanımı gibi çeşitli ölçümlerde yeni zirveler yakalamayı başardı. Bununla beraber uzmanlar ise bu büyümenin arkasında yatan sırrı arıyor. Uzmanlara göre ana etkenlerden biri yapay zeka odaklı satış ekosistemi nedeniyle Cosmos AI’ın bir parası olan KAI-Ching’e işaret ediyor. KAI-Ching kullanıcıların Sephora, Starbucks ve Nike gibi binlerce çevrimiçi ve çevrimdışı mağazada ödüller kazanmasına ve kullanmasına imkan sağlıyor. Bununla beraber geçtiğimiz iki haftalık süreçte Near Network’te 14.88 milyon işlem gerçekleşti ve en popüler uygulamalardan biri olarak ön plana çıktı.

Near Network (NEAR) fiyat durumu

Near (NEAR) protokolü, topluluk tarafından çalıştırılan bir bulut hesaplama platformu olarak kavramsallaştırılan, akıllı sözleşme özellikli, halka açık bir blok zincirdir. Bir diğer yandan birçok uzmanın işaret ettiği Near Network için son günlerde işler yolunda gitmiyor gibi görünüyor. Aktarılan verilere göre NEAR, gerçekleşen trarnsfer sayısının artışı ile beraber beklenilen performansı gösteremedi ve son bir haftalık süreçte yalnızca yüzde 1.95 yükseliş yaşadı. Bununla beraber geçtiğimiz 24 saatlik periyotta ise yüzde 0.65 değer kaybı yaşayan altcoin anlık olarak 1.15 dolardan işlem görüyor.

Bazı kripto para analistleri ise popüler altcoin projesinin geçtiğimiz yıllarda yaptığı kritik yükselişlerin tekrar gerçekleşebileceğine işaret ediyor. Bildiğiniz üzere popüler kripto para NEAR, geçtiğimiz yıl 17 Ocak 2022 tarihinde ATH seviyesine ulaşarak 20.42 dolar seviyelerine yükselmişti. Bununla beraber birçok yatırımcısını zengin eden NEAR, yaklaşık 1.5 yıllık bu süreçte yüzde 90’ın üzerinde değer kaybı yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Uzmanlar Açıkladı: Bu Altcoin Yakın Zamanda Yükselişe Geçebilir!