Bu Altcoin Bitcoin ve Etherum’u Geride Bırakacak

4.432

Popüler kripto para analisti, 1. katman akıllı sözleşme altcoin projesinin Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’dan önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor.

Ünlü analiste göre, Ethereum rakibi altcoin yükselişe geçiyor

Smart Contracter takma adlı kripto para analisti, 204.800 Twitter takipçisine Avalanche (AVAX)’ın yeni bir rekor seviyeye ulaşan, piyasa değerine göre en büyük 20 kripto arasında yer alan ilk kripto para birimi olabileceğini söylüyor. Altcoin Avalanche, hız ve düşük maliyetli işlemlere odaklanan akıllı sözleşme özellikli bir Blockchain’dir. Smart Contracter, Avalanche’ın aşağı yönlü sarmalının birkaç ay sonra sona erdiğini şöyle belirtiyor:

AVAX için bu günlük kapanışta çok aylık düşüş trendi kırıldı.
Bunun muhtemelen BTC ve ETH’den çok önce tüm zamanların en yüksek seviyesini yakalayan kripto para birimi olacağını düşünüyorum.

Altcoin Avalanche, şu anda, 2021 Kasım ayında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 35 oranında düşüşle 94.41 dolar seviyesinden işlem görüyor.

AVAX, BTC ve ETH’den önce tüm zamanların en yüksek seviyesini patlatacak

Bu ayın başlarında, ünlü kripto para piyasası analisti, AVAX’ın son düşüş trendinin, Elliott Wave teorisine dayanan üç dalgalı bir düzeltici hareketin ardından seyrini sürdürdüğünü söyledi. Teori, baskın bir eğilimin genellikle I-II-III-IV-V olarak adlandırılan beş dalgalı bir modelde hareket ettiğini, küçük bir düzeltme eğiliminin ise genellikle ABC olarak adlandırılan üç dalgalı bir modelde gerçekleştiğini belirtiyor. Smart Contracter, Avalanche’ın düşüş trendinin sonunun, altcoin projesinin fiyatının 0,618’lik kilit Fibonacci düzeltme seviyesine ulaşmasıyla aynı zamana denk geldiğini ve AVAX’ın Bitcoin ve Ethereum’dan önce tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağı yönündeki tahminini güçlendirdiğini şu sözleriyle ifade ediyor:

Altcoin projeleri söz konusu olduğunda, gerçekten AVAX’ı işaretliyorum.
Sadece çok büyük bir 0,618 seviyesinden çok güçlü bir tepki vermekle kalmadı, aynı zamanda 3 dalgalı bir düzeltici ABC modelini de oluşturdu.
AVAX’ın birçok altcoin projesinden, hatta potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyesinden daha iyi performans göstermesini bekliyoruz.

Bu makalede yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para piyasasına yatırım yapmak oldukça risklidir ve piyasa büyük ölçüde düzenlemeye tabi değildir. Bu nedenle yatırım yaparken risk altında olduğunuzu bilmeniz ve iyi bir araştırma yaparak karar vermeniz gerekir. Kriptoarena.com olarak hazırladığımız diğer altcoin makalelerine de göz atmayı unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku