Bloomberg Analistinden Kritik Shiba Inu ve Bitcoin Açıklaması: Son Gülen Kim Olacak?

7.633

Bloomberg’in önde gelen emtia stratejisti, geçtiğimiz günlerde attığı tweet ile SHIB token’ı etrafında oluşan mevcut çılgınlıkta Bitcoin’in olası sonucu hakkındaki tahmini paylaşıyor. Bloomberg analisti Mike McGlone, Bitcoin’in muhtemelen “Dogecoin katili” Shiba Inu (SHIB)’ya üstün geleceğine inanıyor.

Analist: Riskten kaçınma duyarlılığının Bitcoin’in durumunu sağlamlaştırması muhtemel

Bloomberg’in baş emtia uzmanı Mike McGlone, “Dogecoin taklitçisi” olarak bahsedilen Shiba Inu (SHIB)’nun “fiyatı sürekli artan bir teknoloji için tasarım ve pazarlamada bir miktar parlaklığa sahip” olduğunu ifade ediyor. Bununla birlikte, SHIB spekülatif bir meme altcoin’i olduğu için, riskten kaçan yatırımcı duyarlılığının kripto para piyasasında hâkim olacağını düşünüyor. McGlone ayrıca, lider kripto para Bitcoin (BTC)’in durumunu şimdi olduğundan daha güçlü hale getireceğine inanıyor.

Uzman ayrıca, SHIB fiyat grafiğinin lider altcoin projesi Ethereum’un yükselişinin yörüngesiyle çakıştığı bir tablo paylaşıyor. McGlone ayrıca, Ethereum’u “Shiba Inu kolaylaştırıcısı” olarak adlandırıyor. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere, yakın bir zaman önce yeni ATH’sine ulaşan SHIB piyasa değerine göre en büyük dokuzuncu kripto para birimi olmak için Dogecoin ile sürdürdüğü yarışı kazanıyor.

David Gokhstein’a göre Robinhood’un Shiba Inu (SHIB)’ya destek eklemesi gerekiyor

Kripto para birimleri topluluğunun bir başka önemli ismi, PAC Protokolü’nün kurucusu ve eski ABD’li politikacı David Gokhshtein, Twitter sayfasında Robinhood’un nihayet Shiba Inu (SHIB)’ya destek eklemesi gerektiğini belirtiyor. Gokhshtein, Robinhood’un sonunda SHIB için destek eklemesinin hem SHIB’in hem de Dogecoin’in fiyatının fırlamasını sağlayacağını ifade ediyor. PAC Protokolü’nün kurucusuna göre bunun nedeni, şu anda düzenli bireysel yatırımcıların yatırım yapmak için “birinci sınıf yatırımlar” yerine meme kripto paraları araması.

Öte yandan, Reuters tarafından bildirildiği üzere Robinhood, Shiba Inu veya diğer altcoin projelerini listelemek için acele etmiyor. Kripto para borsası listeleme kuyruğunda olabilecek her kripto para birimiyle ilgili daha fazla düzenleyici izin bekliyor. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, yazım sırasında SHIB, token başına 0,00007009 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku