Bitcoin’de yeni parabolik döngü başlıyor...

Abone Ol
Bitcoin’de yeni parabolik döngü başlıyor...
Onur Altan Tan
 • 03 Aralık 2019
 • Yazar: Onur Altan Tan

  Peter Brandt’a göre Bitcoin’de yeni parabolik döngü başlıyor

  Çevresindeki en popüler kripto analistlerinden biri, Bitcoin'in resmi olarak dördüncü parabolik pazar döngüsüne başladığını söylüyor.

  Son BTC ayı piyasasının başlangıcını doğru bir şekilde adlandıran Peter Brandt, Bitcoin’in önceki parabolik çevrimlerini gösteren bir tweet attı. Grafikte BTC’nin 100.000 doların üzerine çıktığını gösteren yeni bir potansiyel parabolik yol gösteriliyor.

  Mayıs ayında, Brandt ilk kez BTC’nin 2019 fiyat hareketlerini yeni uzun vadeli bir boğa piyasası döngüsünün potansiyel başlangıcı olarak tanımlamaya başladı.

  “Bitcoin 100.000 $’ı hedefliyor. BTC / USD, 2010 yılına kadar uzanan dördüncü parabolik aşamasını . 45 yıllık işlem hayatımda başka hiçbir pazar bu şekilde parabolik hareket yaşamadı. Bitcoin benzeri olmayan bir pazar. ”

  CNBC’den Ran NeuNer’e BTC’nin şu an önceki boğa koşularındaki gibi “aynı durumda” olduğunu söyledi.

  “2011, 2012'ye kadar uzanan uzun vadeli grafiklere bakmalısınız. Ve göreceğiniz şey, 2013'ün en yüksek seviyesine çıkacak olan muhteşem bir şey. Ve bu parabolik bir hamleydi ve gerçektende eşsiz bir parabolik bir hamleydi. Log skalasındaki parabolik bir hareket muhteşem bir şeydir. Sadece on yılda bir olabilir.

  Böylece parabolik ilerlemenin kırıldığını gördük ve ardından piyasada 2013'ten 2015'e kadar düzeltme gördük. Ve sonra başka bir parabolik harekete geçildi.

  Yani aynı pazarda iki parabolik hamlemiz var. Bu sadece duyulmamış. Ve tabii ki 2017 Aralık ayında zirveye yerleştik ve 2018 yılımı düzeltmek için harcadık.

  Hareketli ortalamanın en son ortaya çıktığı zaman, 2015 yılının başında, Bitcoin'in hangi borsada işlem yaptığınıza bağlı olarak 350 dolardan 19.900 dolara çıktığı zamandı. Bu kuantum bir hareket ve bu yüzden uzun vadeli bir eğilimde bir iyileşme gördüğümüz durumla aynı duruma sahibiz. ”

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Peter brandt ile ilgili her şey

  Peter Brandt: Bitcoin'in fazla zamanı yok

  Peter Brandt: Bitcoin'in fazla zamanı yok

  Deneyimli borsacı ve teknik analist Peter Brandt, Bitcoin'in (BTC) artık kendisini “doğru ya da yanlış” ilan etmek için fazla zamanı olmadığını belirtti. BİTCOİN ANALİZİ İÇİN ...

  • 27 Mart 2020
  Ethereum'un parlama zamanı mı?

  Ethereum'un parlama zamanı mı?

  Peter Brandt, ETH / BTC çiftinin bir taban inşaatı oluşturduğunu iddia ediyor. Bu Ethereum'un parlama zamanı mı acaba? Emtia ticareti emektarı Peter Brandt, pazarın kapitalizasyonuna göre...

  • 21 Ekim 2019
  Bitcoin fiyatı için uyarı geldi...

  Bitcoin fiyatı için uyarı geldi...

  Bitcoin’in en son yükselişi fiyatı 8 bin 400 dolara taşıdı ancak yatırımcı Josh Rager, boğaların kutlama yapmak için acele etmemeleri gerektiğini öne sürüyor. Ticaret uzmanı Josh...

  • 30 Ekim 2019
  Bitcoin’de yeni parabolik döngü başlıyor...

  Bitcoin’de yeni parabolik döngü başlıyor...

  Peter Brandt’a göre Bitcoin’de yeni parabolik döngü başlıyor Çevresindeki en popüler kripto analistlerinden biri, Bitcoin'in resmi olarak dördüncü parabolik pazar döngüsüne başlad...

  • 03 Aralık 2019
  Bitcoin fiyatı 11.000 Doları geçti

  Bitcoin fiyatı 11.000 Doları geçti

  Bitcoin (BTC), geçen yıl Mart ayından bu yana ilk kez 11.000 $ barajını geçti. En büyük kripto para birimi, 24 saatten daha az bir sürede 10.000 $ geçerek bunun sinyalini vermişti...

  • 22 Haziran 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.