Balinalar Topluyor, Bu Altcoin Fiyatı Yükseliyor!

145

Meme temalı bir kripto para birimi olan Kishu Inu (KISHU)’nun 24 saatlik işlem hacmi yüzde 200 oranında devasa bir artış kaydetti. Büyük kripto cüzdanlarının ağ etkinliklerini izleyen bir platform olan WhaleStats’a göre KISHU, ETH balinaları tarafından satın alınan en iyi 10 altcoin sıralamasına yeniden giriş yaptı.

ETH balinaları meme temalı altcoin Kishu Inu’ya büyük ilgi gösteriyor

WhaleStats tarafından ortaya konan verilere göre meme temalı bir kripto para birimi olan Kishu Inu (KISHU) yeniden, son 24 saat içinde en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinası tarafından satın alınan en iyi 10 token listesine girmeyi başardı. ETH balinalarının KUSHI’ye olan ilgisi meme temalı altcoin projesinin değerinde yüzde 7,8’lik bir artışa neden oldu. Ayrıca Kriptoarena.com olarak verilerini yakından takip ettiğimiz WhaleStats’a göre altcoin’in 24 saatlik alım ve satım miktarında ise yüzde 200’lük devasa bir artış görüldü.

En iyi 1000 Ethereum cüzdanının medyan değeri 150,39 milyon dolar ve medyan değeri 40.404 ETH, 39 token ve 1 NFT olarak biliniyor. WhalesStats’a göre, Kishu Inu, son 24 saat içinde en büyük ETH cüzdanları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para birimi içinde dördüncü sırada yer alıyor. Bununla birlikte, lider altcoin Ethereum ve USDC, sırasıyla birinci ve ikinci sıralarda rekora öncülük ediyor. Şaşırtıcı bir şekilde NuCypher (NU), muhtemelen en büyük ETH balinaları tarafından en çok işlem gören token haline geldi. NU, en çok kullanılan iyi sözleşmeler arasında dördüncü sırada yer aldı.

KISHU’ya ilgi artmasına rağmen balinaların favorisi SHIB

Logosunda ‘Kishu’ köpek ırkını bulunan Kishu Inu, Dogecoin’den etkilenen diğer bir köpek tabanlı meme kripto para birimi olarak nitelendiriliyor. Bununla birlikte Shiba Inu, ETH balinalarının en büyüğü tarafından tutulan en büyük meme temalı altcoin olmaya devam ediyor. Kripto uzmanlarına göre balinaların ellerindeki SHIB miktarı, cüzdanlar tarafından tutulan toplam miktarın yüzde 15’inden fazla olması gerekiyor. WhaleStats’a göre, en büyük ETH cüzdanları, 1,27 milyar dolardan fazla SHIB token değerine sahip görünüyor.

Memecoin’lerin balinalar tarafından benimsenmesi ise memecoin’ler için bazı iyi göstergeleri düşürüyor. Kısa süre önce Kishu Inu, kripto paranın Binance’deki birçok ana trend nakit arasında dördüncü sırayı aldığını paylaştı. Daha önce KISHU, topluluğun sevinmesine sebep olan #KISHUVERSE NFT’sinin bir fragmanını da yayınladı. Bunlara ek olarak piyasa sıralamasına göre 2913 sırada yer alan altcoin son 24 saat içinde yüzde 5,67 oranında artış kaydederek 0,000000001625 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Perfectcrypto.org/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku