featured

BakeryToken (BAKE), Yeni Launchpad Duyurusuyla Son 24 Saatte %100 Üzerinde Artış Yaşadı

BakeryToken (BAKE), yeni bir launchpad duyurusunun ardından son 24 saat içinde %100'ün üzerinde bir artış yaşadı. Ancak, BAKE'in 3. en büyük sahibi olan önemli bir balina, bu yükseliği fırsata çevirerek satışa geçti ve ardından fiyat düşüşü başladı.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) ve altcoinler dün büyük bir ralli yaşarken, bazı altcoinler olağanüstü kazançlarıyla dikkat çekti. Bu altcoinlerden biri de BakeryToken (BAKE) oldu. BAKE, son 24 saat içinde yeni bir launchpad yapacağını duyurduktan sonra %100’ün üzerinde bir değer kazanarak dikkatleri üzerine çekti.

BAKE, kazandığı değerin bir kısmını geri vermesine rağmen, mevcut durumda hala %50’ye yakın bir artışla en iyi performans gösteren altcoinler arasında bulunuyor.

Lookonchain, BAKE’in fiyatındaki geri çekilmenin arkasında balina satışının olduğunu belirtti. Analitik platform, BAKE’in 3. en büyük sahibinin Gateio’ya 4.38 milyon BAKE (1.4 milyon dolar değerinde) yatırdığını ortaya koydu.

Bu büyük satışa rağmen balina, hala 19.48 milyon BAKE (6.25 milyon dolar değerinde) elinde bulunduruyor.

“BAKE’in fiyatı, Bakery_swap’ın yeni launchpad yapacağını duyurmasının ardından bugün %100 arttı. Bu artışı fırsata çeviren bir balina (BAKE’in 3. en büyük sahibi), BAKE fiyatı zirveye ulaştıktan sonra Gateio’ya 4.38 milyon BAKE (1.4 milyon dolar değerinde) yatırdı.

Balinanın elinde halihazırda 19.48 milyon BAKE (6.25 milyon dolar) bulunuyor.”

Binance’te listelenen BAKE, yazım sırasında hala 0.258 dolardan işlem görüyor, pazar içinde varlığını sürdürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

BakeryToken (BAKE), Yeni Launchpad Duyurusuyla Son 24 Saatte %100 Üzerinde Artış Yaşadı