Ayı Piyasası Kapıda: Gözünüz Kulağınız Cardano (ADA)’da Olsun!

8.657
Kripto para piyasası, sert düzeltmeler yaşamaya devam ediyor. Birkaç rapor, piyasasının son 72 günde 1 trilyon dolar kaybettiğini ve bunun sonucunda yatırımcıların stablecoin’lere yöneldiğini gösteriyor. Mevcut koşullarda, Cardano (ADA)’nun umut veren geleceği, sabırlı yatırımcılar için büyük getiriler sağlayabilir.

 

 Cardano ekibinin 2022 yol haritası, umut vaat ediyor

Yatırımcıların birçoğu şu anda kripto paralara yatırım yapmaktan korkuyor gibi görünse de, mevcut ayı piyasası, yatırımcılara paralarını uzun vadede önemli getiriler getirme potansiyeline sahip ve gelecek vaat eden kripto paralara yatırma fırsatı sunuyor. Bu potansiyele sahip projelerden akla ilk geleni  Cardano (ADA).Halk arasında “Ethereum katili” olarak tanımlanan ADA, Ethereum’un doğasında bulunan sorunlara çözümler sağlamak için kuruldu. Cardano blok zinciri ağı, düşük ücretler, ölçeklenebilirlik ve hız sunuyor. Bu özellikler, Cardano’yu merkeziyetsiz uygulamalarını (dApp’ler) ve akıllı sözleşmelerini dağıtmak için mükemmel ağ arayan geliştiriciler için favori bir seçenek haline getiriyor.
Cardano: Uyuyan Dev Uyandı! İşte Analist Bekentisi!
 
Cardano’nun son yıllardaki başarısına rağmen, geçtiğimiz birkaç aydır durgun bir fiyat hareketi izledi. Ancak geliştiriciler, Cardano’yu sektördeki en iyi Blockchain yapmak için durmadan çalışıyorlar. Cardano ekibinin 2022 yol haritası, ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik ve sürdürülebilirlik dahil olmak üzere birkaç katman 1 ağda bulunan zorlukların ele alınmasına odaklanıyor. Cardano’nun önceki güncellemeleri, merkeziyetsizliği optimize etmek ve akıllı sözleşmeleri desteklemek de dahil olmak üzere ağın büyük başarılar elde etmesine yardımcı oldu.

 

Pavia, Cardano’da metaverse inşa ediyor

İlginç bir şekilde, Basho güncellemesi, Cardano için yan zincirlerin desteği gibi daha iyi özellikler sunacak. Bu özerk sistem, ADA yatırımcılarına ağ vb. için önemli kararlarda oy kullanma hakkı veriyor. Ayrıca, Cardano Blockchain blok boyutu yakın zamanda 8 KB’den 72 KB’ye çıkarıldı (yüzde 12,5 artış). Şirketin CEO‘suna göre, sistemin ve genel ağ durumunun sürekli izlenmesine dayalı olarak zaman içinde daha fazla iyileştirme uygulanacaktır. Yakın zamanda duyurulan ilk merkeziyetsiz borsa SundaeSwap, bu Perşembe günü Cardano’nun ana ağında yayına girdi. Pavia, Cardano’da metaverse inşa ediyor. Kullanıcıların ve markaların sürükleyici sanal ortamlarda kişiselleştirilmiş deneyimler oluşturabilmesi için sanal alanların ticarileştirilmesine dayanan The Sandbox ve Decentraland projelerine benziyor.

Cardano (ADA)'dan Yankı Uyandıran Ortaklık: Analistten Düzeltme Uyarısı!

Şimdiye kadar proje, NFT’ler şeklinde 100 bin “arazi” üretti. Arazinin yüzde 60’ından fazlası, Ekim ve Kasım aylarında ilk satış turunda müzakere edildi. Geri kalanı bu yılın ilk çeyreğinde satılacak. The Sandbox ve Decentraland gibi, Pavia’nın da oyunun ekonomisini yönlendirmeye hizmet edecek PAVIA adında bir tokeni var. Tüm bu umut verici özellikler ve güncelmelerle Cardano, uzun vadede değeri artacak bir kripto para birimi olmaya hazırlanıyor. Ayı piyasasının başlattığı büyük indirimden yararlanmak mantıklı bir strateji olabilir.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku