AVAX Balinaları Bu Altcoin’den Biriktiriyor! Fiyat Artıyor!

574

En iyi bin Avalanche (AVAX) cüzdanı şu anda cüzdanlarında toplam 5.461.306 dolar değerinde LINK coin tutuyor. Bu, AVAX balinalarının toplam portföyünün yaklaşık 2.71’ini Chainlink (LINK) oluşturduğundan, LINK’in 3. en büyük cüzdan haline gelmesine neden oluyor.

Avax balinaları ilerleyen günlerde bu altcoin projesinden daha fazla toplayacak

Verilerin derinliklerine inerek, her bir AVAX balinasının şu anda ortalama 5,701 dolar değerinde LINK tuttuğunu öğrendik. Bu, her balina tarafından toplamda ortalama 314 LINK coin biriktirildiği anlamına geliyor. Buna ek olarak, AVAX balinaları da LINK akıllı sözleşmelerini kullanmakla ilgileniyor gibi görünüyor, çünkü LINK şu anda Avalanche’dan (AVAX) sonra en çok kullanılan 2. akıllı sözleşmedir.

AVAX hariç, ilk bin Avalanche cüzdanının diğer varlıklarına baktığımızda, en büyük varlıklarının hala toplam değerin yaklaşık 29,9’unu oluşturan stabil kripto para birimi olan USD Coin (USDC) olduğunu görüyoruz. WhaleStats’tan alınan bu veriler, balinaların önümüzdeki saatlerde, günlerde veya haftalarda daha cazip fiyatlarla LINK’ten daha fazlasını satın almak istediğini gösteriyor.

Balinalar, Render Token (RND) biriktiriyor

AVAX balinalarının dışında, Ethereum balinaları da kripto para biriktirmeye devam ediyor. Coinbase bu hafta Render Token (RNDR)’in 2 Şubat’tan itibaren platformunda kullanıma sunulacağını duyurdu. Altcoin Render, Perşembe günü en büyük 1000 Ethereum balinası arasında en çok satın alınan beşinci token oldu. En zengin kripto yatırımcıları, 24 saatlik bir süre içinde 2.171 dolar değerinde ortalama 616 RNDR coin satın aldı. WhaleStats rakamları ayrıca balinaların Decentraland (MANA), Polymath (POLY), Polygon (MATIC), Axie Infinity (AXS) ve Curve DAO Token (CRV) biriktirdiğini ortaya koyuyor. RNDR, ilk Blockchain tabanlı eşler arası GPU işleme ağı ve üst düzey 3D içerik oluşturmayı daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan 3D pazar yeri Render Network’ün kripto varlığıdır.

 

Coinbase’den onay alan altcoin Render Token (RNDR). Proje, grafik işleme mekanizması olarak işlev görüyor. Şirketin web sitesinde açıklandığı gibi, Render, GPU oluşturmanın gücünü, şirket içi görüntülemenin maliyetinin ve hızının çok altında bir fiyata mümkün kılıyor.” Render Token başlangıçta yüzde 14,3 artışla 3,56 dolardan 4,07 dolara yükseldi ancak o zamandan beri 3,22 dolara düştü. RNDR gün içinde yüzde 5,65 düştü. Daha fazla AVAX ve diğer altcoin haberi için, KriptoArena.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku