Anthony Pompliano: Bu Olay Bitcoin (BTC)’de Boğa Koşusu Başlatabilir!

158

Kripto para piyasalarının takip edilen isimlerinden biri olan Anthony Pompliano, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’in benimsenmesinin, bir sonraki dalgasını yönlendireceğine inandığı bir özelliği takipçilerine açıkladı. Youtube platformu üzerinden yayınlanan bir programda düşüncelerini belirten Pompliano, yaşanabilecek bir yükseliş trendi için umutlu gözüküyor. Detaylar şu şekilde…

“Wall Street yatırımcıları zincir içi ölçümlerin değerini anlayacaklar”

Youtube platformu üzerinde yayınlanan Best Business Show programının yeni bir bölümünde 379.000 Youtube abonesine açıklamalarda bulunan Pompliano, Bitcoin’in zincir üstü verilerinin şeffaflığının, daha fazla BTC yatırımcısını ve analisti piyasanın içine çekeceğini belirtiyor. Bir diğer yandan Pompliano şu sözleri de ekliyor:

“Wall Street yatırımcıları gözlerini açacak ve zincir içi ölçümlerin inanılmaz derecede önemli olduğunu anlamaya başlayacaklar.

Büyük yatırımcılar, bu sektörün daha fazla bilgiye ve şeffaflığa sahip olduklarını fark etmeye başladıklarında, giderek daha fazla yatırımcının ve daha fazla analistin Bitcoin piyasasına girmeye başladığını göreceksiniz.”

Tahminlerinde Yanılmayan Platformdan Bitcoin Raporu: Mayıs 31!

Kripto fenomeni ve aynı zamanda analist Pompliano, bir yandan Wall Street yatırımcılarının yakın bir dönemde zincir içi ölçümlerin önemli olduğunu anlamaya başlayacağını iddia ederken, BTC’de yaşanan benimsemenin artış göstereceğini de eklemeyi unutmuyor.

“Yatırımcılar elinde Bitcoin tutmaya istekli”

Yatırımcıların uzun vadede lider kripto para birimi Bitcoin’i elinde tutmaya istekli olduğunu gösterdiğini belirten kripto fenomeni, BTC’nin önümüzdeki dönemlerde yükseliş yaşayacağına inandığını da ekliyor. Geçtiğimiz günlerde popüler zincir içi analisti Willy Woo, kripto para borsalarında mevcut olan BTC arzının düşmesini de yakından izlediğini takipçilerine aktarmıştı.

Santiment Kritik Bitcoin Verilerini Açıkladı: Artıyor

Popüler analist Woo’ya göre Bitcoin, 2020’nin dördüncü çeyreğinde yaşanan adımlara benzer bir şekilde hareketine başlayacabilir. Birçok analist son günlerde büyük bir yükseliş trendi başlayabileceğini vurgularken, Bitcoin’in yapacağı hareketler yakından takip ediliyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’in fiyatı, son 30 günlük periyotta yüzde 15.2 değer kaybı yaşamasına rağmen geçtiğimiz 7 gün içinde yüzde 0.7 değer kazandı. Yazı yazıldığı esnada ise lider kripto, 39,530.80 dolar seviyesinden işlem görüyor. Daha fazla Bitcoin haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku