Analistten Çarpıcı Polkadot (DOT) Yorumu: Yeni ATH İçin Tarih Verdi!

700
Yeni bir yıla yaklaşırken, 2022’nin piyasa için nasıl geçeceği büyük bir merak konusu. Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen, Polkadot (DOT) fiyat hareketine dair beklentilerini paylaştı.

DOT, ne zaman yeni ATH’sine ulaşacak?

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, Polkadot (DOT)’un genel durumunu analiz etmek için öncelikle, altcoin’in Ethereum çiftindedki (DOT/ETH) konumunu inceliyor. Cowen’e göre, DOT, ivme kaybeden birçok altcoin’in aksine, en azından Ethereum’a karşı yukarı ve aşağı doğru bir hareket sergiliyor. Analist, “Elbette bakmamız ve yakından takip etmemiz gereken şey, DOT/ETH değerlemesi. İyi bir altcoinin temel testi, makro ölçekte, en azından Ethereum’a karşı iyi bir performans sergilemesi. Ethereum’a karşı güç gösteremezse, o zaman ne anlamı var? Yani burada DOT’un aslında ETH’ye karşı iyi bir performans sergileyeceğie dair hala umut var ama henüz bunu söylemek için çok erken.” açıklamasını yaptı.
Analist, Polkadot (DOT)’un fiyat performansının 2021’in başlarındaki kadar etkileyici olmamasına rağmen, altcoin’in nihayetinde uzun vadede bir yükseliş yapısı oluşturduğunu söylüyor. Cowen, DOT’un tüm zamanların en yüksek seviyelerinin gelecek yılın ilk veya ikinci çeyreğinde  ulaşabileceğini söyledi. Analist, “Son birkaç aydır DOT’un incelediğimiz diğer katman-1’ler kadar iyi performans göstermediğini biliyoruz. Ama yine de, makro ölçekte, genellikle daha yüksek dipler oluşturduğumuzu iddia ediyorum. Gerçekten, bu, 50 ila 60 dolar aralığına kadar yavaş bir yükseliş trendiyle doruğa ulaşıyor gibi görünüyor. Demek istediğim, Bitcoin nispeten yükselişte kalsa bile biraz zaman alabilir, umarım öyledir. DOT’un bu seviyelere geri dönmesi biraz zaman alabilir. 2022’nin ilk çeyreği veya ikinci çeyreği hedefleniyor olabilir. Umarım Polkadot yükseliş trendinde kalır ve sonunda 2022’ye girerken tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıktığını göreceğiz.” ifadesini kullandı.

Lark Davis’ten Polkadot için iddialı açıklama

Kriptoarena.com plarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Polkadot için zincir üstü etkinlik, merkezli güncellemeler ve son parachain müzayedesinden kaynaklanan yüksek sosyal hacimler nedeniyle patlama yaşıyor. DOT’un geliştirme faaliyeti istikrarlı bir büyüme gösterdiğinden, DOT için zincür üstü metrikler sağlıklı bir tablo sunuyor. Polkadot için yüksek işlem hacimleri ile desteklenen geliştirme faaliyeti, perakende yatırımcılar tarafından destekleniyor.

 

Polkadot İçin Beklenen Açıklama Geldi: Popüler Analistten Yeni ATH Analizi!
 

Analist Lark Davis’e göre, “Parachain’ler, açıklandığında muhtemelen Polkadot, 100 dolar seviyesine ulaşacak. Bu aşırı bir fiyat artışı gibi görünse de, DOT’un mevcut fiyat yörüngesine bakıldığında, bunun uzun vadede gerçekleşmesi sürpriz olmayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku