Analist SOL ve 2 Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor

126

Popüler bir kripto stratejisti, Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL) için uzun vadeli büyük fiyat hedefini açıklarken, altcoin Avalanche (AVAX) ve Terra (LUNA) için dalgalanma öngörüyor. Kriptoarena.com olarak ayrıntılara aşağıda yer veriyoruz.

Kripto analisti, altcoin Avalanche ve Terra için ralli öngörüyor

AVAX ve LUNA arasında yakalama oyunu oynanacak.

Solana (SOL)’ya gelince, kripto stratejisti akıllı sözleşme platformunun potansiyel olarak mevcut 107 dolar fiyatından yüzde 830’un üzerinde çıkış yakalayabileceğine inandığını şöyle açıklıyor:

SOL’ü 100 doların altında satın alın ve 1.000 doların üzerinde satın.

Analist, Bitcoin için bu hafta yükseliş öngörüyor

Bitcoin (BTC) ile ilgili olarak değerlendirmede bulunan kripto stratejisti, BTC’nin 40 bin dolarlık kilit fiyat seviyesini geri kazandıktan sonra bu hafta ralli yapmasını beklediğini söyledi. Bu hususta ünlü trader şöyle belirtiyor:

Bu haftanın ana planı, BTC’de haftalık açılışın geri kazanılması üzerine uzun pozisyon açmak. Fiyat onu geri alamazsa, kısa pozisyon açacağım.

Inmortal’a göre, piyasa değerine göre lider kripto para 40 bin doların altında işlem görürken hafta sonu Bitcoin için kısa pozisyon alanlar şimdi kapana kısılmış durumda ve kayıplarını azaltmak için büyük olasılıkla BTC satın almak zorunda kalacaklar. Analist ayrıca şöyle ekliyor:

Yeşil haftalar her zaman hafta sonu kapana kısılan kısa pozisyonlar ile destekleniyor.

Bitcoin ile açığa satış yapan trader’lar, bir borsadan BTC ödünç alır ve belirli bir fiyattan satarlar, fiyatların düşeceğini ve böylece borçlu oldukları BTC’yi daha düşük fiyatlarla geri ödeyerek kar elde edebileceklerini planlarlar. Fiyat onların beklentilerinin tersine hareket ederse, açtıkları pozisyonları geri ödemek için BTC’yi daha yüksek fiyatlardan satın almak zorunda kalırlar ve bu da ralliye yeni yakıt sağlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku