Analist: Ethereum Rakibi Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşacak!

10.209

Altcoin Daily’ analisti Aaron Arnold’a göre, önümüzdeki aylarda, Ethereum (ETH) rakibi bir altcoin projesi büyük patlama yapacak. Bu nedenle analist, son zamanlarda ağ performansı sorunları tarafından engellenen bir katman-1 Blockchain’ini inceledi.

Ufukta ralli görünüyor!

Ünlü analist, altcoin Solana (SOL)’nın zorlu başlangıcından sonra 2022’de toparlanmaya ve önümüzdeki haftalarda yükselmeye hazır göründüğünü belirtti. Analist konu hakkında şunları söyledi:

TLDR, tüm başarılarına rağmen, geçen yılki en büyük sorunu, ağın çok fazla kullanılmasından dolayı performans sorunları olmuştur. Bunu uzun zamandır düşünüyorlar ve önümüzdeki dört ila beş hafta içinde bu sorun çözülecek.

Solana Labs kurucu ortağı Anatoly Yakovenko ise, tasfiye robotlarının altcoin Solana ağını spam mesajlarla doldurmaya başlamasının ardından, güncellemeler hakkında bilgi vermek için bir tweet serisi paylaştı. Yakovenko şunları söyledi:

Bu mesajlar, ağın kopyaları nasıl ele aldığına dair bir hatayı ortaya çıkardı. Mesajların tekilleştirilmesinden sorumlu kod, imza doğrulamasından sonraydı ve işlenmesi paket başına 100 us’a kadar çıkıyordu. Bu, [sürüm] 1.8.14’te düzeltildi. O zamandan beri, ağ çok daha iyi performans gördü, ancak tasfiyeci spam‘den hala bir miktar var. Mühendisler, hisse ağırlığına göre QoS [hizmet kalitesi] ile 1.9’da akış kontrolünü sunmayı planlıyor, ancak şimdi bu özelliği 1.8’de uygulamak en yüksek öncelik.

Altcoin Solana’nın NFT sektörüne etkisi büyük

Uzman Manchun Wong, NFT pazarı OpenSea’nın platformuna Solana NFT’leri nasıl eklemeyi planladığını ortaya çıkardığını açıkladı. Solana, NFT sektöründe şimdiden büyük bir etki yarattı, ilk olarak Kasım ayında ilk 5 NFT blockchain sıralamasına girdi ve veri toplayıcı CryptoSlam’e göre şimdi lider altcoin Ethereum’un arkasında ikinci sırada yer alıyor.

Analist Arnold ayrıca, Rally Social Token’ın (RLY) arkasındaki girişim stüdyosu SuperLayer’ın, RLY destekli tüketici ürünlerini barındırmak için Solana ağını kullanacağını belirtti ve “Solana için harika bir haber. Sosyal tokenler hala ana akımdan önce, bunun için çok erkenciyiz ” dedi. Altcoin Solana son 24 saatte yaklaşık yüzde 0.7 değer kaybetti ve şuan 90.28 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bu durum, 173.62 dolar seviyelerinden yaklaşık yüzde 48.1 düşen SOL için düşüş trendini sürdürdüğü anlamına geliyor. Daha fazla kripto para haberi için Kriptoarena.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku