Analist: Ethereum Rakibi Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşacak

4.390

Popüler bir kripto para piyasası analisti, altcoin Fantom (FTM) Blockchain’inde ve bir merkeziyetsiz finans (DeFi) platformunda yükseliş öngörüyor.

Fantom yeni bir ralli için hazırlanıyor

Analizlerine Altcoin FTM ile başlayan Smart Contracter takma adlı kripto para analisti, 201.500 Twitter takipçisine, Fantom ekosistemindeki kripto para birimlerinin ralli yaptığını söylüyor. Konuya ilişkin olarak ünlü analist şu değerlendirmede bulunuyor:

Bana göre altcoin Fantom sezonundayız, kelimenin tam anlamıyla Fantom ekosistemindeki her kripto para şu anda turbo hızında.

Fantom, yüksek performans için tasarlanmış akıllı sözleşme özellikli bir Blockchain projesidir. FTM şu anda 2,83 dolardan işlem görüyor.

Analist, DeFi altcoin projesi için dramatik bir geri dönüş öngörüyor

Sıradaki altcoin projesi DeFi platformu Aave (AAVE). Smart Contracter, AAVE’nin dibe vurduğunu söylüyor ve DeFi ile ilgili kripto para birimleri için 2022’nin 2021’den daha iyi bir yıl olacağını tahmin ediyor. Bu hususta Smart Contracter şöyle belirtiyor:

Altcoin AAVE için büyük bir düşüş olduğuna kesinlikle inanıyorum. 2021 bir bütün olarak DeFi için zordu ama bence 2022 yılı daha iyi olacak.

"Grafik:

Analistin Elliott Dalga Teorisi (Elliott Wave Theory) yorumuna göre, AAVE, yukarı yönlü baskın beş dalgalı modeli ve aşağı yönlü üç dalgalı düzeltici modeli tamamlıyor. Smart Contracter’a göre AAVE, Tether (USDT) ile eşleştirildiğinde baskın bir trendle devam edebilir. Ayrıca kripto para trader’ına göre altcoin AAVE, Bitcoin (BTC)’den daha iyi performans gösterebilir. Smart Contracter ayrıca, teknoloji ağırlıklı ABD hisse senedi endeksi Nasdaq 100’de bir yükseliş modeli görülmesinin Bitcoin için “iyiye işaret” olduğunu söylüyor. Kripto analisti ve trader’ına göre, Nasdaq 100 endeksi günlük grafikte bir yükseliş trendi ile ABC modeli oluşturuyor. ABC grafik modeli, üç bükülme veya pivot noktasından oluşuyor, bu nedenle yükseliş veya düşüş eğilimi gösterebilir. ABC yükseliş modelinde, A bükülme noktası düşük, B bükülme noktası yüksek ve C bükülme noktası da düşüktür. Konuya ilişkin açıklama yapan ünlü trader şunları ekliyor:

Nasdaq, günlük grafikte tüm zamanların en yükseği olan yeni bir ABC yapısı için burada gerçekten güzel görünüyor..

Ayrıca, teknoloji daha keskin olsa da pratikte zirveye ulaştığını görmek BTC için iyiye işarettir.

Kaynak: SmartContracter/Twitter
Kaynak: SmartContracter/Twitter

Alcoin AAVE ve kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku