Analist: Ethereum Rakibi Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşacak

3.963

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve trader, Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX)’ın 2021 yılında yaptığı destansı rallilerin bir benzerini yapabileceğine inandığı Ethereum (ETH) rakibi bir altcoin projesini açıklıyor.

Altcoin Near yeni bir ralli için hazır görünüyor

Cantering Clark takma adlı trader, 103.900 Twitter takipçisine, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir Blockchain olan altcoin Near (NEAR)’ı yakından izlediğini söylüyor. Cantering Clark’a göre Near, yaklaşık bir ayda değerini iki katından fazla artırarak Aralık 2021’deki performansını tekrarlayabilecek bir duruma geldi. Konuya ilişkin olarak Cantering Clark şu açıklamalarda bulundu:

Aşağıda vurgulandığı gibi altcoin NEAR ile benzer çok daha büyük bir genişleme için hazırlanıyoruz. Şu anda haftalık vwap (hacim ağırlıklı ortalama fiyat)’ı tutuyor ve hiçbir şekilde genişlemiyor. Yirmi günlük hareketli ortalama yukarıyı gösteriyor ve tutuluyor. Minimum çabayla daha yüksek fiyatların kabul edildiğini gösteren haftalık dağıtım.

Kaynak: Cantering Clark/Twitter
Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Near, son 30 günde yüzde 140’ın üzerinde bir artış kaydetti.Fiyatı ise son 24 saatte yüzde 4,7 azalarak, 19,86 dolar seviyesinden işlem görüyor. Altcoin Near son 24 saatlik işlem hacmi ise 571.971.238 dolar düzeyinde gerçekleşti.

Analiste göre NEAR, SOL ve AVAX’ın çılgın rallilerini takip ediyor

Hem Solana hem de altcoin Avalanche, 2021’de sırasıyla yüzde 11,157 ve yüzde 3,523 oranında şaşırtıcı kazançlar elde ederek bir çıkış yılını geride bıraktı. Cantering Clark, Near’ın büyük kazançlar elde ettikten sonra bile yükselmeye devam edeceğine inandığını şöyle ifade ediyor:

Solana ve Avax’ın ne yaptığını hatırlıyor musunuz? Altcoin NEAR’ın da aynı şeyi yapacağını düşünüyorum. Her duraklamada, piyasa zirveyi arıyor ve sizden uzaklaşmaya devam ediyor.

Kaynak: Cantering Clark/Twitter
Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin ise, borç verme, ödünç alma ve staking için gözetim dışı bir merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü olan Rari Capital (RGT)‘in yerel yönetim token’ı olan Rari Governance Token (RGT). Cantering Clark’a göre altcoin RGT, yükseliş modelinden çıktıktan sonra günlük zaman dilimindeki düşüş trendini sonlandırmış görünüyor.

Aynı altcoin sepetim bir tane daha  kripto para var. Rari Capital (RGT) 

Balina desteği var. Büyük bir arz fazlalığı yok.

Günlük bazda ‘W’ dip birikim yapısından çıkıyor.

Kriptoarena.com olarak hazırladığımız diğer kripto para piyasası makalelerine de göz atmayı unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku