Analist Ethereum ve 3 Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor

5.604

Her geçen gün kripto para dünyasına yeni yatırımcılar katılıyor ve kripto para yatırımı yaptıklarını görüyoruz. Bu esnada yaşanan düşüşler ise birer satın alma fırsatı olarak yeni yatırımcıların gözdesi olabiliyor. Piyasanın popüler analistlerinden biri olan Joe Parys 2022 yılı için satın alma fırsatı sunan 4 altcoin hakkında yorum yaptı. Bu altcoin’ler ise XRP, ETH, HEX ve MANA.

Zorlu süreç sonrası altcoin Ripple’da artış görülebilir

Analistin listesindeki ilk altcoin Ripple (XRP) olarak göze çarpıyor. Analist ilk olarak XRP, Ripple ve RippleNET arasındaki farkı anlamanın önemi olduğunu ifade ediyor. XRP, RippleNet adlı bir dijital ödeme platformunda çalışan para birimi olarak tanımlanabilir. Analist, son zamanlarda da dava konusu ile beraber sürekli gündeme gelen Ripple için, dava süreci sonrası bir artış görülebileceğini belirtiyor. XRP, anlık olarak 0.792590 dolardan işlem görüyor.

Analiste göre düşüş yaşanırken satın alınabilecek altcoin’lerden biri de Ethereum (ETH). Merkeziyetsiz bir açık kaynaklı blockchain olarak tanımlanabilen Ethereum, diğer birçok kripto para birimi için ve ayrıca merkeziyetsiz akıllı sözleşmelerin yürütülmesi için bir platform olarak çalışıyor. Daha önce kriptoarena.com olarak bahsettiğimiz ETH, 3.100 dolar seviyelerine yükseldikten hemen sonra geri çekilme yaşayarak anlık olarak 3.154.23 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Analist MANA için önemli bir çıkış bekliyor

Analist üçüncü altcoin olarak HEX’i listesinde tutuyor. HEX, Ethereum ağında başlatılan bir ERC20 token’ı olarak karşımıza çıkıyor ve geleneksel finansal piyasalarda kullanılan finansal ürünün blockchain karşılığı olarak Mevduat Sertifikasının yerini alacak bir değer deposu olarak oluşturuldu. 1 ila 5.555 gün arasında seçtiğiniz herhangi bir miktarda HEX’i kitleyerek mevduatınızı stake edebilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Ortalama APY’nin ise yüzde 40’ın üzerinde olduğu ifade ediliyor. HEX, anlık olarak ise 0.21 işlem görüyor.

 

Analistin yükseliş beklediği bir diğer proje ise Decentraland (MANA). Proje kendisini, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan, Ethereum blockchain’i tarafından destek gören bir sanal gerçeklik platformu olarak tanımlıyor. Kullanıcılar ise bu sanal dünyada araziler satın alabiliyorlar. Decentraland, 2017’de gerçekleştirilen 24 milyon dolarlık bir ICO’nun ardından piyasaya sürülmüştü ve son zamanlarda da yatırımcıların dikkatini fazlasıyla çekmiş bulunmakta. Analist MANA’nın 2022’de önemli bir seviyede yükseliş yaşayacağını düşünüyor. MANA anlık olarak ise 3,34 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku