Popüler Analist: 5 Kripto Para Birimi Boğa Koşusunun Arifesinde!

74

Popüler bir kripto trader’ı ve analist, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ve 3 altcoin’in kripto para piyasası durgun bir dönem geçirirken, boğa döngüsüne gireceğini iddia etti.

Bitcoin ve Ethereum yakında ivme kazanacak!

Sektörde Smart Contracter olarak bilinen analist, 154.900 takipçisine Bitcoin’in yukarı yönlü hareketin ufukta olduğunu belirten bir yükseliş modeli oluşturduğunu söylüyor ve şunları ekliyor:

 Bana göre, yükselen bir bayrak içinde daha yüksek bir dip görüyorum. Bu seviyelerden BTC konusunda hala iyimserim.

Smart Contracter’ın grafiğine göre, Bitcoin 40 bin dolara bir ralliyi ateşlemek için 35 bin dolardaki direnci kırmak zorunda Ethereum’a bakıldığında, analist ayrıca ETH’nin 2 bin dolar’da yükselişli bir düşük kurulum oluşturduğuna inanıyor ve yüzde 40’lık bir artış ile için 3 bin dolar seviyesine ulaşacağına inanıyor ve şunları vurguluyor:

‘Daha yüksek bir dip oluşturacağımızı ve buradan yukarı doğru devam edeceğimizi düşünüyorum. Uzun vadede ETH ivme kazanacak.

Analist 3 kripto para birimini yakından takip ediyor

Analist Smart Contracter, dalgalar halinde değerlendirme  eğiliminde olan kalabalık psikolojisine dayalı gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz modeli olan Elliott Wave tekniğini kullanıyor. Kripto para stratejistine göre ETH, ABC düzeltme modelini tamamladı ve şimdi yeni bir yükseliş dalgası başlatmaya hazır. Yaygın olarak takip edilen trader, piyasanın geri kalanından daha iyi performans gösterdiğini söylediği merkeziyetsiz finans (DeFi) sektörünü de yakından takip ediyor. Uzman, Defi sektöründeki dört altcoin’i yakından takip ettiğini söylüyor:

DeFi, BTC kesintisi sırasında en güçlü olanı tuttu. Kesinlikle şu anda en hızlı sektör gibi görünüyor. SUSHI (SushiSwap), SNX (Synthetix), Aave, UNI (Uniswap) harika projeler.

Bu arada, şu anda toplamda DeFi platformlarında kilitli olan 55 milyar doların biraz üzerinde bir değer var. Neredeyse tam olarak yarısı, Aave (10.85 milyar dolar), InstaDApp (8.83 milyar dolar) ve Curve Finance (8.21 milyar dolar) gibi ilk üç protokolde yoğunlaşıyor. Bu projeler uzun vadede daha da popüler hale gelecek gibi görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku