Analist: 5 Altcoin Mart Ayında Patlamaya Hazır

184

Son zamanlarda kripto para piyasası, yukarı yönlü hareketleriyle toparlanma eğilimine geçti. Popüler bir Youtube kanalı olan Cheeky Crypto’nun analisti Chris, yatırımcıların Mart 2022’de takip etmesini önerdiği 5 altcoin için yorumlarını takipçileriyle paylaştı.

Analist, altcoin Terra (LUNA)’yı bir anahtar olarak görüyor

Popüler analist, listesinde ilk sıraya Near Protocol’ü (NEAR) koyuyor. NEAR protocol, topluluklar tarafından yönetilen bir bulut bilgi işlem platformu olarak oluşturulmuş ve düşük verimlilik, düşük işlem hızlarına sahip rakip blockchain’lerini tıkayan bazı sınırlamaları ortadan kaldıran bir katman-1 blockchain’idir.

Analist, projenin ciddi bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor ve Mart ayında yükseliş yaşayacağına inanıyor. Ünlü analist, lider kripto Bitcoin (BTC)’in düşüşe geçmesiyle beraber, NEAR için de ufak bir düşüş gerçekleşebileceğini belirtti. CoinGecko verilerine göre NEAR, anlık olarak 11,01 dolardan işlem görüyor.

Listenin ikinci sırasında ise Terra (LUNA) bulunuyor. Terra (LUNA), fiyat istikrarlı küresel ödeme sistemlerini desteklemek için fiyat sabitli stablecoin’leri kullanan bir blockchain protokolüdür. Terra, yazının kaleme alındığı an itibariyle 91,03 dolardan işlem görüyor. Analist, Terra için güçlü bir ekip ve teknolojiye sahip olduğunu belirterek şu sözleri ekledi:

Terra kesinlikle bu alanda para kazanmanın anahtarıdır. Staking veya getiri fırsatları, yatırımcısının büyük miktarda gelir elde etmesine yardımcı olabilir.

Listenin son üçlüsü, ATOM, SOL ve ONE

Analistin yatırımcılarına önerdiği diğer altcoin ise Cosmos (ATOM) olarak karşımıza çıkıyor. Cosmos, blok zinciri endüstrisinin karşılaştığı “en zor problemlerden” bazılarını çözen bir proje olarak kendini gösteriyor. Bağlı blockchain’lerden oluşan bir ekosisteme sahip olan Cosmos, Bitcoin tarafından kullanılanlar gibi “pahalı, yavaş ve ölçeklenemez” çalışma kanıtı protokollerine karşı bir çalışma yürütüyor. Analiste göre bu projenin hizmetleri, projeye potansiyelli bir gelecek sunuyor. Anlık olarak ATOM, 32,71 dolardan işlem görüyor.

Geçtiğimiz sene fazlasıyla yükseliş yaşayan Solana (SOL)’da listede bulunuyor. Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere Solana, DeFi çözümleri sağlamak için blockchain teknolojisinin izinsiz doğasına dayanan, işlevsel açık bir proje. Chris bu projenin bu kadar başarılı olmasını projenin arkasındaki topluluğa bağlıyor. Analistin potansiyelini yüksek gördüğü bu altcoin, anlık olarak 92,65 dolardan işlem görüyor.

Listenin son üyesi ise Harmony (ONE) olarak karşımıza çıkıyor. Projenin hedefi ise merkeziyetsiz uygulamaların gizemini ortadan kaldıran modüler bir çerçeve sayesinde blockchain teknolojisini geliştiriciler için daha az karmaşık ve zor hale getirmek. Altcoin ONE, yazı yazıldığı an itibariyle 0.148001 dolardan el değiştiriyor. Chris, Harmony projesinin şimdiden 100’den fazla DAO’ya sahip olduğunu belirterek şu sözleri söyledi:

Gerçekten ilgili bir topluluğa sahipler ve ilgililer ve uyum ekosistemini şekillendirmenin bir parçası olduklarını hissediyorlar. Ortaklıkları da gerçekten güçlü ve bu projenin gelecekte patlama potansiyeli çok yüksek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak azcoinnews
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku