Analist: 3 Altcoin 2022’nin SHIB’i Olmaya Aday

1.620

FX Empire analistlerinden Konstantin Rabin’e göre 2022 yılı Bitcoin ve çoğu altcoin projesi için zorlu başlarken, kripto ayıları bir sonraki büyük giriş noktasını keşfetmeye çalışıyorlar, ancak gerçekten hangi kripto para birimine gideceklerine karar veremiyorlar. Kriptoarena.com olarak, bu yazımızda 2022’de SHIBA seviyelerine veya hatta belki daha da ötesine ulaşma potansiyeline sahip 3 altcoin projesini tartışacağız.

Altcoin projesi AXS Metaverse yüksek kazanç sağlayabilir

Metaverse’in piyasaya sürülmesinden sonra hala beta sürümünde olan, bu projeyle ilişkili herhangi bir altcoin projesinin gelecekte ciddi kazanç görmesi çok muhtemel görülüyor. Doğal olarak, bundan en fazla fayda sağlayacak olan kripto para ETH olarak düşünülebilir ama Axie Infinity (AXS) kadar değil. Uzun vadeli kazançlarda düşse bile, mevcut grafikler geçen haftaki oynaklığı göz önünde bulundurarak kısa vadeli konsolidasyonlar için oldukça iyi bir pozisyon gösteriyor.

CAKE: Kripto para piyasasının Times Meydanı mı?

CAKE şu anda her yeni piyasaya sürülen kripto para biriminin kullandığı yol olan PancakeSwap borsasının bir parçasıdır. Şu veya bu şekilde, birçok insan CAKE’i BNB ile karşılaştırıyor ve yerel PancakeSwap borsasında kaç projenin olduğuna bakıyor. Performans geçmişi de birçok yönden BNB’ye benziyor. Altcoin projesi birçok düşüş piyasasından geçiyor olsa da, PancakeSwap’a eklenen birçok yeni projenin yanı sıra CAKE’i tüm PancakeSwap işlemlerine dahil etme potansiyeli nedeniyle altcoin projesinin kısa vadede büyümesi bekleniyor.

SAPE & SPEP topluluk kriptolarına yeni bir bakış sunuyor

İki altcoin olmasına rağmen, SAPE ve SPEP aynı projenin parçalarıdır. Bu nedenle bunlardan biri büyüdüğünde diğerinin biraz daha geride kalması muhtemeldir. Altcoin projeleri SAPE & SPEP Stadium Finance tarafıdan piyasaya sürüldü. Stadium Finance, seçtikleri kripto paranın fiyat hareketlerine toplumun katılımı etrafında şekilleniyor. Her gün 3 kez, bu token’lar, hangisinin arzının yakılacağını belirlemek için sanal bir savaş veriyor. Topluluk, işlemlerde olabildiğince aktif olarak kazananı belirliyorlar.

Projenin 2 aydan biraz daha uzun süredir devam ettiği düşünülürse, mevcut büyüme şaşırtıcı görünüyor. Yakın zamanda yapılan bir Whitepaper lansmanı duyurusu ve başarılı bir denetim mekanizması eklendiğinde, SHIBA’yı aya götüren yolculuğun aynısını görebilecek bir proje keşfediyoruz. Her iki altcoin projesinin de şu anda 20 milyon dolarlık birleşik piyasa değeri ve toparlanma aşamasında olan günlük işlem hacmi bulunuyor. Hem SAPE hem de SPEP, hem kısa hem de uzun vadede büyük potansiyele sahip projeler olarak belirtiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxempire.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku