Analist Altın ve Bitcoin İçin Kazandıracak Fiyat Hedefini Açıkladı!

393

InvestAnswers sunucusu, 2030 yılında Bitcoin (BTC) için üç olası fiyat noktası öngörüyor, çünkü piyasa değerine göre lider kripto para birimi 30 bin dolar için mücadele ediyor. Altın fiyatlarına da bakan analist, yükseliş öngörüsünü aktarıyor…

İşte Bicoin ve altın için fiyat hedefleri

Yeni bir video güncellemesinde analist, 439.000 YouTube abonesine 2030’da Bitcoin için “ayı durumu”nun 576 bin dolar olduğunu ve bu da mevcut fiyatlardan yaklaşık yüzde1.886’lik bir yükseliş anlamına geldiğini söylüyor. Analist görüşlerini şu şekilde aktarıyor:

Yani bugün bulunduğumuz seviyeler fena değil. Bu temelde 20x’lik bir al- sat, birkaç dolar, ki bu büyük bir getiridir, ancak yine de hareketli bir hedeftir. İşler her zaman düşündüğümüz gibi olmayabilir ve değişebilir. Benimseme değişiklikleri, ağ değişiklikleri, rekabet değişiklikleri. Bunu aklınızdan çıkartmayın.

Nasdaq100 Kaçıyor, Bitcoin Kovalıyor! 30 Bin Dolar Yeniden Geçildi!

Kripto analisti ayrıca altının piyasa değerine de bakıyor ve Bitcoin’in sonunda değerli metalin piyasa değerinin yüzde 40’ı, yüzde 60’ı veya yüzde 100’ü kadar büyüyebileceğini ve bunun 2030 yılına kadar sırasıyla 514.815, 785.955 veya 1.30 milyon dolara eşit olacağını söylüyor ve şunları aktarıyor:

Dijital altın / değer deposu anlatısı çok ama çok önemli. Pek çok insan,  en iyi uzmanlar, buna temel bir pazar değerleme yöntemi olarak bakıyor… Bitcoin’in benimsenmesi şu anda internetten ve cep telefonlarından daha hızlı. Bu nedenle, Metcalfe Yasası nedeniyle bu tamamen inandırıcıdır.

Üçünvü bir fiyat hedefi var

Analist ayrıca Fidelity, ARK Invest ve diğerlerinden bir popüler model koleksiyonu oluşturarak elde ettiği Bitcoin için üçüncü bir fiyat hedefi de belirler. Popüler YouTube kanalının sunucusu, bilinen bazı modelleri bir araya getirerek, 2030 yılında 1,55 milyon dolarlık bir Bitcoin fiyat hedefi ile karşımıza çıkıyor. Analist, Kriptoarena.com olarak da bahsettiğimiz üç fiyat hedefini birleştirerek, Bitcoin için ortalama “beklenen” bir hedef olan 785.955 dolar buluyor, 576,389 dolar aralığın alt sınırı ve 1,55 milyon dolar BTC için en iyimser tahmin.

Bitcoin 40 Bin Doların Altında: 4 Analistten Kritik Yorum Geldi!

Altın, yeni bir haftanın ilk gününde yeni alımlar çekti ve erken Avrupa seansında 1.860 dolar seviyesinin üzerinde, yeni bir günlük zirveye tırmandı. ABD doları, aylık en düşük seviyenin yakınında geriledi ve bu da, dolar cinsinden emtiaya iyi bir yükseliş sağlayan kilit bir faktör olarak görüldü. Bununla birlikte, hisse senedi piyasalarındaki riske dayalı ralli, yatırımcıların güvenli liman altın (XAUUSD) etrafında agresif boğa bahisleri koymalarını engelleyebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coingape
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku